تاخیر در فصل چهارم سریال ماندالوریان به دلیل اعتصاب نویسندگان

به نظر می رسد اعتصاب سراسری نویسندگان دلیل تعطیلی و تاخیر در فیلمبرداری و تولید فصل چهارم The Mandalorian باشد.

قبل از شروع با پخش فصل سوم سریال ماندالوریان، جان فاورو در مصاحبه ای اعلام کرد که او و دیو فیلونی قبلا فیلمنامه فصل چهارم سریال ماندالوریان را نوشته اند. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونظاهرا ساخت فصل چهارم این سریال محبوب دنیای جنگ ستارگان به تاخیر افتاده است. منابع نزدیک می گویند که شروع تولید فصل چهارم The Mandalorian احتمالاً به دلیل اعتصاب اخیر به تعویق خواهد افتاد. این در حالی است که جان فاورو گفته است نگارش فیلمنامه فصل چهارم به پایان رسیده است.

در هر صورت منابع ددلاین می گویند که شروع فصل چهارم سریال ماندلوریان برای شهریور ماه سال جاری (شهریور یا مهر) برنامه ریزی شده بود، اما حالا گفته می شود احتمالاً به دلیل اعتصاب نویسندگان با تاخیر مواجه خواهد شد. گفته می شود از زمان شروع اعتصاب اخیر هیچ نویسنده ای در پشت صحنه تولید حضور ندارد و همچنین بسیاری از کارگردانان و نویسندگان تا زمان توافق خوب از همکاری با یکدیگر خودداری می کنند و همین امر باعث شده تا تولید بسیاری از آثار به پایان برسد. متوقف شد.

برایس دالاس هاوارد در پشت صحنه فصل دوم سریال ماندالوریان

همچنین به همین دلیل است که تولید Daredevil: Born Again به طور موقت متوقف شده است. اعتصاب نویسندگان به زودی وارد سومین هفته خود می شود. در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فصل چهارم سریال The Mandalorian در دست نیست، اما با توجه به پایان فصل سوم، انتظار می رود دین جارین دوباره به عنوان یک مزدور فضایی ظاهر شود. در مقابل، بو-کاتان در تلاش است تا سیاره ماندالور را احیا کند.

  بررسی لپ تاپ 14 اینچی گیگابایت U4 UD; ویندوز جایگزین برای مک بوک ایر؟

پدرو پاسکال، کتی اسکاف، کارل ویترز، جیانکارلو اسپوزیتو، امیلی پرستو و امی سداریس، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال ماندالوریان حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند که انتظار داریم در فصل چهارم این سریال شاهد بازگشت تعداد بیشتری از این بازیگران باشیم. مثل سه فصل گذشته جان فاورو و دیو فیلونی آنها مسئولیت تولید فصل چهارم سریال ماندلوریان را بر عهده خواهند داشت.

همچنین، طرفداران جنگ ستارگان می توانند به زودی سریال Ahsoka را که از اوت امسال (آگوست یا سپتامبر) در دیزنی پلاس آغاز می شود، ببینند و سپس سریال Skeleton Crew در اواخر سال 2023 از آن شبکه پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید