تست رایگان 90 دقیقه ای بازسازی Dead Space در استیم

به لطف قابلیت جدید فروشگاه Steam برای آزمایش رایگان بازی ها، کاربران می توانند 90 دقیقه از بازسازی Dead Space را تجربه کنند.

اگر از طرفداران ژانر وحشت بقا هستید و می خواهید قبل از خرید نسخه بازسازی شده Dead Space را امتحان کنید، فروشگاه استیم خبر خوبی برای شما دارد. این بازسازی هم اکنون با 20 درصد تخفیف در Steam در دسترس است. علاوه بر این، بازیکنان Steam می توانند حدود 90 دقیقه از بازسازی Dead Space را به لطف یک ویژگی آزمایشی جدید به صورت رایگان تجربه کنند.

Steam معمولاً به خریداران بازی مهلتی دو ساعته می دهد که اگر از خرید خود ناراضی هستند، بازی را برگردانند. حالا با اضافه شدن قابلیت آزمایشی، بازیکنان می توانند بخش هایی از آن را برای مدت محدودی بدون صرف هزینه و خرید بازی امتحان کنند. Remix Space یکی از آثاری است که هم اکنون به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و باید منتظر ماند و دید چه نام های دیگری به این لیست اضافه می شود.

با این حال، پست انجمن Steam اعلام کرد که تجربه بازی رایگان بازسازی Dead Space در تاریخ 8 ژوئن (29 مه) به پایان خواهد رسید. هنوز مشخص نیست که کدام بازی قرار است پس از زمان اعلام شده وارد قسمت Trial شود. با این حال، اگر کاربر Steam هستید و فرصتی برای امتحان مجدد Dead Space نداشته اید، اکنون فرصت دارید. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X موجود است.Xbox Series S موجود است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  دو ویژگی منحصر به فرد آیفون 14 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید