تصویر قسمت انتخاب جنگنده Tekken 8 فاش شد

یک اسکرین شات از Tekken 8 به لطف رویداد PlayX4 امسال به بیرون درز پیدا کرد که صفحه انتخاب جنگنده را نشان می دهد.

به نظر می‌رسد هنوز با تاریخ انتشار Tekken 8 فاصله زیادی داریم، باندای نامکو قصد دارد این بازی را قبل از آوریل 2024 منتشر کند. کاتسوهیرو هارادا، تهیه‌کننده سری Tekken جزئیات مختلفی از جمله قابلیت پخش کراس پلتفرم و آزمایش بتا را با طرفداران به اشتراک گذاشت. و اکنون به نظر می رسد تصویری از Tekken 8 به صورت غیر رسمی به بیرون درز کرده است.

اخیراً یکی از کاربران Reddit تصویری از صفحه انتخاب جنگنده Tekken 8 از رویداد اخیر PlayX4 در کره جنوبی فاش کرده است. سازندگان Tekken 8 اخیرا با پخش تریلر حضور Hwarang را تایید کردند و پیش از آن Asuka Kazama، Leroy Smith و Lily معرفی شده بودند; با این حال، آنها در تصویر لو رفته وجود ندارند و بنابراین می توان نتیجه گرفت که این صفحه انتخاب جنگنده مربوط به یکی از بیلدهای اساسی بازی است.

تصویر لو رفته از صفحه منتخب جنگنده Tekken 8

اگر این تصویر لو رفته به بازی اصلی راه پیدا کند، جای زیادی برای شخصیت های Tekken 8 وجود دارد. با توجه به اینکه نسخه قبلی این سری علاوه بر شخصیت هایی که از ابتدا در بازی حضور داشتند، مبارزان زیادی را اضافه کرد. می‌توانیم انتظار شخصیت‌های زیادی را در Tekken 8 داشته باشیم. Bandai Namco هنوز در مورد محتوای بازی پس از عرضه صحبت نکرده است و انتظار می‌رود پس از تایید تاریخ انتشار نهایی، اطلاعات بیشتری کسب کنیم. بازی مبارزه‌ای Tekken 8 برای پلتفرم‌های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X Xbox Series S در دست توسعه است.

  تعیین رده سنی Suicide Squad: Kill The Justice League

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید