جشنواره صحنه های اکشن و انفجار در تریلر جدید فیلم Extraction 2 در نتفلیکس

تریلر جدید نتفلیکس برای فیلم Extraction 2 با بازی کریس همسورث منتشر شد که شاهد صحنه های اکشن و انفجارهای زیادی هستیم.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از Extraction 2 منتشر شد.در تریلر جدید دنباله Extraction که امروز نتفلیکس منتشر کرد، شاهد تصاویر جدیدی از نحوه نجات تایلر ریک و بازگرداندن آن به میدان جنگ هستیم.در تریلر جدید این فیلم اکشن، تصاویر زیادی از صحنه های اکشن جذاب و برش نخورده به انفجارهای متعدد می بینیم در واقع به نظر می رسد فیلم Extraction 2 از هر نظر بزرگتر از قسمت اول خواهد بود. در ادامه می توانید این تریلر جالب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پس از اینکه به سختی از وقایع فیلم اول جان سالم به در برد، تایلر ریک به عنوان یک مزدور Black Ops بازمی گردد تا ماموریت مرگبار دیگری را در Extraction 2 انجام دهد. او باید یک خانواده مجروح و آسیب دیده را از زندان یک باند بسیار بی رحم گرجی نجات دهد، در همین حال او ابتدا باید آنها را از زندان و سپس از این کشور خارج کنید. علاوه بر این، نتفلیکس سه پوستر جدید Extraction 2 منتشر کرده است که می توانید در زیر مشاهده کنید:

هلیکوپتری کریس همسورث را در پوستر جدید فیلم Extraction 2 تعقیب می کند

کریس همسورث در پوستر جدید فیلم Extraction 2 در زندان و با آتش مبارزه می کند

کریس همسورث یک دختر بچه را در پوستر جدید Extraction 2 نجات می دهد

مقاله مرتبط

  • نقد فیلم استخراج

کریس همزوورث در نقش تایلر ریک، گلشیفته فراهانی در نقش نیک خان، آدام بسا، دانیل بارنهارت، تیناتین دالاکیشویلی، سیندی فلپس و جاستین هاول از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Extraction 2 حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. شایعات حاکی از آن است که دنباله فیلم Extraction 14 دقیقه اکشن بدون برش را نمایش می دهد. درست مثل قسمت اول جو روسو او مسئولیت نگارش فیلمنامه قسمت دوم این فیلم اکشن را بر عهده داشت.

  تعیین قیمت بازی Dead Space Remake

علاوه بر این، جو روسو به همراه برادرش، آنتونی روسو آنها به عنوان تهیه کننده در ادامه فیلم Extraction حضور دارند و کمپانی AGBO که متعلق به این دو برادر است مسئولیت تولید فیلم Extraction 2 را بر عهده دارد.پیشتر نتفلیکس اعلام کرده بود که بیش از 99 میلیون کاربر شبکه فیلم Extraction را در 4 هفته اول پس از نمایش آن تماشا کرد. همانند قسمت اول، سام هارگریو Extraction 2 را کارگردانی کرد.

Extraction 2 در 16 ژوئن در نتفلیکس منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید