سریال Lockwood and Co از نتفلیکس پس از یک فصل لغو شد

نتفلیکس از لغو سریال پلیسی ماوراء الطبیعه Lockwood and Co با بازی روبی استوکس پس از یک فصل خبر داد.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که سریال تحسین شده نتفلیکس Lockwood & Co. تنها پس از یک فصل لغو شد. این مجموعه پلیسی ماوراء طبیعی بر اساس رمان است جاناتان استرود با همین نام ساخته شد و جو کورنیش او مسئول تولید آن بود. ظاهراً شبکه نتفلیکس از نوآوری این سریال رضایت کامل داشته است اما تعداد بینندگان برای گرفتن چراغ سبز برای تولید فصل دوم کافی نبود.

در سریال Lockwood and Co روبی استوکس او در نقش لوسی کارلایل، یک شکارچی ارواح نوجوان با گذشته ای غم انگیز که با آنتونی لاکوود شریک است، بازی می کند. کامرون چپمن و جرج کریم با بازی علی حاجی حشمتی برای ایجاد یک آژانس مستقل شکار ارواح همکاری کرد. اعضای این تیم در تمام فصل اول سعی می کنند در رقابت با آژانس های معروف به شهرت و اعتبار دست یابند و به موارد خوبی دست یابند.

ABC سریال نقش آفرینی Alaska Daily را نیز دارد هیلاری سوانک و مجموعه The Company You Keep همراه با بازی میلو ونتیمیلیا ساخت یک فصل از سریال درام معمایی Big Sky دیوید آ به طور کلی بعد از 3 فصل لغو شد این شبکه همچنین پایان سریال A Million Little Things با فصل 5 و The Goldbergs با فصل 10 را اعلام کرد.

  مشکل جدید گوگل: شیشه دوربین سری پیکسل 7 بسیار شکننده است!

دیدگاهتان را بنویسید