علاقه مدیر برند Legend of Zelda برای ساخت فیلمی از این مجموعه

پس از موفقیت خیره کننده انیمیشن ماریو، تهیه کننده سریال Legend of Zelda از تمایل خود برای ساخت اقتباس سینمایی از این مجموعه محبوب خبر داده است.

ظاهرا پس از موفقیت نینتندو و استودیوی انیمیشن سازی Illumination در انیمیشن ماریو، ایجی آنوما که به عنوان یکی از تاثیرگذارترین کارگردانان نینتندو و مدیر برند سری Legend of Zelda شناخته می شود، اعلام کرد که تمایل زیادی دارد. برای ساخت فیلمی از این سریال محبوب.

در طول مصاحبه جدید Anuma با وب سایت Paligan، تهیه کننده Tears of the Kingdom گفت: “باید بگویم، من واقعاً این را دوست دارم. [ایده] من علاقه مند هستم. اما متأسفانه، فقط به این دلیل که من به چیزی علاقه مند هستم، آن را واقعی نمی کند.

هیدمارو فوجی‌بایاشی، کارگردان فیلم The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom تحت آنوا، می‌گوید که بازخورد و صدای طرفداران برای ساخت این فیلم تأثیر زیادی در تحقق این ایده خواهد داشت.

Anoma Agee

Anuma که کارگردانی بازی‌های تحسین‌شده‌ای مانند Ocarina of Time و Majora’s Mask از The Legend of Zelda بود، همچنین تأیید کرد که Tears of the Kingdom استاندارد جدیدی را برای این مجموعه تعیین کرده است که طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که فرنچایز Zelda در آینده به آن منتقل شود. من دارم

انیمیشن Super Mario Bros. این فیلم که در اوایل آوریل اکران شد، پیش از این با فروش بیش از 1.218 میلیارد دلار، به عنوان چهارمین فیلم انیمیشن پرفروش تاریخ سینما شناخته می شود. این انیمیشن امروز بر روی پلتفرم های دیجیتال VOD نیز منتشر شد و طرفداران ماریو در سراسر جهان می توانند از تماشای آن لذت ببرند.

  ساخت بیش از 27 میلیون اکانت توسط بازیکنان Final Fantasy 14

Super Mario Brothers نیز پرفروش ترین اثر تولید شده توسط استودیوی انیمیشن سازی Illumination است. اگرچه نینتندو هنوز به طور رسمی جزئیات بیشتری در مورد ادامه همکاری با این استودیو برای ساخت اقتباس های سینمایی دیگر از سایر IP های محبوب اعلام نکرده است، اما طرفداران قطعا می توانند منتظر قسمت دوم انیمیشن ماریو در سال های آینده باشند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید