غرش Optimus Primal در پوستر فیلم Transformers: Rise of the Beasts

پارامونت پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم اکشن علمی تخیلی Transformers: Rise of the Beasts در چین منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که پارامونت پیکچرز پوستر جدیدی از Transformers: Rise of the Beasts را منتشر کرده است. علاوه بر Autobots و Maximals مانند Optimus Prime، Optimus Primal، Mirage و Bumblebee، این پوستر نقش آفرینی نوح و النا را نشان می دهد. آنتونی راموس و دومینیک فیشبک من پرداخت خواهم کرد. این فیلم قرار است در تاریخ 9 ژوئن اکران شود.

پوستر فیلم Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts هفتمین فیلم لایو اکشن Transformers از مجموعه بسیار تأثیرگذار Beast Wars است. این فیلم اکشن که در دهه 1990 اتفاق می‌افتد، حول محور ماکسیمال‌ها، پریداکون‌ها و ترورکان می‌چرخد که به درگیری بحث‌برانگیز بین Autobots و Decepticons می‌پیوندند. از جمله تهیه کنندگان این فیلم می توان به موارد زیر اشاره کرد: دن مورفی، تام دسانتو و لورنزو دی بوناونتورا نقل شده.

استیون کیپل جونیورکارگردان فیلم Creed II (Creed 2) در راس فیلم Transformers: Rise of the Beasts و جوبی هارولدنویسنده فیلم King Arthur: Legend of the Sword فیلمنامه آن را نوشته است. آنتونی راموس، دومینیک فیشبک، پیتر کالن، میشل یو، پیت دیویدسون، ران پرلمن و پیتر دینکلیج از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

  لوگوی بازی EA Sports FC فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید