لیست بازی های Xbox Game Pass در نیمه دوم می 2023

مایکروسافت از موج دوم بازی‌هایی که در ماه می 2023 به سرویس Game Pass اضافه می‌شوند، رونمایی کرد که شامل FIFA 23 می‌شود.

همانطور که انتظار می رفت، مایکروسافت از موج دوم بازی هایی که در ماه می 2023 برای سرویس بازی ایکس باکس عرضه می شوند، رونمایی کرد. همانطور که قبلاً اعلام شده بود، FIFA 23 امروز برای کنسول و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. سپس در 18 می (18 می) شاهد عرضه دو بازی Eastern Exorcist برای کنسول و PC و Ghostlore برای کنسول های Xbox در این سرویس خواهیم بود.

مرحله بعدی Planet of Lana است که قرار است در تاریخ 2 ژوئن (23 می) روی Game Pass برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه شود. در ادامه این اثر، سه بازی Cassette Beasts برای کنسول، Massive Chalice برای ابر و کنسول و Railway Empire 2 برای ابر، کنسول و رایانه شخصی نیز در تاریخ 4 ژوئن (25 اردیبهشت) در دسترس خواهند بود. سرانجام در 9 ژوئن (30 اردیبهشت) Chicory: A Colorful Tale برای کاربران کنسول و PC Gamepass منتشر خواهد شد.

موج اول بازی‌های Game Pass در ماه می شامل Redfall برای Cloud، Xbox Series X | Xbox Series S و PC، Ravenlok برای Cloud، Console و PC، Weird West: Definitive Edition برای Xbox Series X | اینها Xbox Series S، Shadowrun Trilogy برای رایانه شخصی و Fuga: Melodies of Steel 2 برای سه پلتفرم بودند.

پوستر بازی FIFA 23

بازی های زیر اضافه شده است 10 ژوئن (31 مه) سرویس Game Pass را ترک می کند:

  • اروپا یونیورسالیس (کامپیوتر)
  • نابغه شیطانی 2: سلطه بر جهان (ابر، کنسول و کامپیوتر)
  • فیفا 21 (کنسول و کامپیوتر) از طریق سرویس EA Play
  • Floppy Knights (ابر، کنسول و رایانه شخصی)
  • شبیه ساز چمن زنی (ابر، کنسول و رایانه شخصی)
  در ده دقیقه خانه هوشمند 200 متری بسازید

ماه گذشته، مایکروسافت سرویس PC Game Pass را راه اندازی کرد 40 کشور جدید منتشر شد. خانواده ردموند همچنین یک برنامه ارجاع دوست را برای Xbox Game Pass راه اندازی کردند که به مشترکین اجازه می دهد تا پنج دوست خود را برای تجربه رایگان PC Game Pass معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید