مشخصات احتمالی OnePlus 12: نسل سوم اسنپدراگون 8 و دوربین جدید پریسکوپ


OnePlus 11 آخرین نسل از گوشی های هوشمند پرچمدار OnePlus است که وارد بازار شده است. از آن زمان، این برند محبوب چینی چندین مدل مقرون به صرفه مانند S2 و S2V را معرفی کرد، اما هنوز خبری از جانشین واقعی OnePlus 11 نیست. اکنون، طبق آخرین اطلاعات فاش شده، برخی از مشخصات OnePlus 12 فاش شده است. که بسیار جالب هستند انتظار می رود وان پلاس در 12 سال آینده راه اندازی شود.

وان پلاس 12 به اسنپدراگون 8 نسل 3 و دوربین جدید پریسکوپ مجهز خواهد شد.

Digital Chat Station به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین منابع در صنعت موبایل، اخیراً فاش کرده است که OnePlus در حال آزمایش دوربین جدید پریسکوپ روی گوشی هوشمند با پلتفرم «SM8650» است. بر اساس گزارش ها، این شماره مدل مربوط به نسل بعدی تراشه های پرچمدار کوالکام یعنی اسنپدراگون 8 نسل 3 است. اگرچه در اطلاعات فاش شده به طور مشخص نام OnePlus 12 ذکر نشده است، با توجه به اینکه این گوشی به پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 3 مجهز شده است. گوشی مورد نظر احتمالاً همان مدل پرچمدار است. OnePlus 11 در حال حاضر از پردازنده Snapdragon 8 نسل 2 استفاده می کند.

مشخصات احتمالی OnePlus 12

علاوه بر این، گفته می شود اسنپدراگون 8 نسل 3 به طور رسمی اواخر امسال رونمایی خواهد شد. به عبارت دیگر، این احتمال وجود دارد که وان پلاس 12 به این پردازنده رده بالا مجهز شود. به طور جداگانه، یکی دیگر از افشاگران معروف، مکس جامبر، ادعا می کند که سازنده چینی گوشی های هوشمند قصد دارد بهبودهای مختلف دوربین را بر روی گوشی پرچمدار سال 2024 خود اعمال کند. شایعات حاکی از آن است که یکی از مهم ترین پیشرفت ها اضافه شدن دوربین جدید پریسکوپ خواهد بود.

  مدیاتک به زودی پردازنده پرچمدار Dimension 9200 را معرفی خواهد کرد

با اضافه شدن یک دوربین پریسکوپ جدید و بهبود یافته، OnePlus 12 قادر خواهد بود زوم بهتری ارائه دهد. برای کسانی که نمی‌دانند، دوربین پریسکوپ معمولاً در گوشی‌های پرچمدار رده بالایی مانند گلکسی اس 23 اولترا یافت می‌شود. البته توجه داشته باشید که این اطلاعات هنوز تایید نشده است و بنابراین نمی توان با قطعیت در مورد آن اظهار نظر کرد.


دیدگاهتان را بنویسید