نسخه Xbox Stray در لیست قرار گرفت

وب سایت رده بندی سنی ESRB نسخه Xbox Stray را فهرست کرده است.

همانطور که توسط یکی از کاربران توییتر به نام MACOS380 اشاره شده است، Stray اخیرا در وب سایت رده بندی سنی ESRB برای Xbox One و Xbox Series X منتشر شده است. Xbox Series S در این لیست قرار دارد. این لیست احتمالا نشان می دهد که نسخه Xbox این بازی به زودی معرفی خواهد شد.

Ester توسط استودیوی فرانسوی BlueTwelve توسعه یافته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. این بازی در ماه جولای منتشر شد 2022 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی منتشر شد که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. بازی Stray نیز از همان روز عرضه بر روی سرویس پلی استیشن پلاس قرار گرفت.

نسخه Xbox Stray در وب سایت ESRB فهرست شده است

در این بازی شما در نقش یک گربه ولگرد در دنیایی پسا آخرالزمانی بازی می کنید. این گربه پس از سقوط از سوراخی در یک شهر محصور، باید راه بازگشت را پیدا کند و در حال تعامل با ساکنان روباتیک شهر باشد. Stray در زمان عرضه برای PC، بزرگترین بازی Annapurna بود که تا آن زمان بر روی آن پلتفرم منتشر شد. 62 هزار بازیکن در همان زمان حضور داشتند.

همچنین این بازی پس از Vampire Survivors توانست دومین بازی برتر سال 2022 در استیم باشد. این بازی ویدیویی همچنین نامزد جوایز متعددی شد و توانست جوایز متعددی از جمله بهترین بازی اول استودیو در مراسم GDC و بهترین بازی مستقل و بهترین اولین بازی مستقل در Game Awards 2022 را دریافت کند.

  معرفی نسخه چهارنفره کوآپ Gotham Knights

دیدگاهتان را بنویسید