آپدیت اندروید 14; لیست تمام گوشی های واجد شرایط

در فوریه 2023، گوگل به طور رسمی اولین پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 14 را منتشر کرد. اکنون نسخه بتا دوم از راه رسیده است و هنوز یک دوره بتا چندین ماه تا رسیدن نسخه پایدار باقی خواهد ماند. به هر حال، احتمالاً قبل از انتشار اندروید 14 این سوال در ذهن شما وجود دارد که کدام گوشی ها اندروید 14 را دریافت خواهند کرد؟

بسیاری از برندها سیاست به‌روزرسانی خود را در سال 2022 بهبود دادند و انتظار می‌رود در آینده با انتشار اندروید 14 حتی بهتر شود. اما متأسفانه، همه آنها قوانین اصلاح شده را به مدل های قدیمی تر تعمیم نداده اند.

توجه داشته باشید که با ادامه انتشار نسخه اندروید 2023، این مقاله به طور مداوم به روز خواهد شد. به همین دلیل، توصیه می کنیم هر از چند گاهی مقاله را بررسی کنید تا ببینید آیا به روز رسانی برای گوشی شما موجود است یا خیر.

اندروید 14 چه تغییرات جدیدی را در ارمغان به ارمغان می آورد؟

در سال 2021، اندروید 12 با نوآوری های قابل توجهی منتشر شد. اما در سال 2022 اندروید 13 با تغییرات خاصی همراه نبود. در سال 2023، اندروید 14 مانند یک سال تکراری دیگر به نظر می رسد. زیرا حداقل بر اساس گزارش های فعلی، به وضوح تغییر عمده ای در آن ایجاد نخواهد شد.

با این حال، شامل تغییرات جدید خواهد شد. گفته می شود در اندروید 14 می توانید اندازه فونت را بهتر کنترل کنید و عمر باتری محصول شما بیشتر می شود. ویژگی های حریم خصوصی و امنیتی بیشتر، از جمله ممنوعیت نصب برنامه های بسیار قدیمی، از دیگر تغییرات اندروید 14 خواهد بود.

  اطلاعیه های مهم هک شبکه خبر از گروه عدالت علی

تا عرضه اندروید 14 راه زیادی در پیش داریم. بنابراین ممکن است تغییرات دیگری در این سیستم عامل رخ دهد که ما از آن بی خبر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید