امکان معرفی Mortal Kombat 1 در این هفته

طبق گفته‌های جدید Ed Bone، خالق سری بازی‌های Mortal Kombat، به نظر می‌رسد این هفته شاهد عرضه Mortal Kombat 1 از استودیو Netherworld باشیم.

در هفته های اخیر شایعات و اخبار زیادی در مورد نسخه جدید سری بازی Mortal Kombat در انجمن های خبری مختلف منتشر شده است. طبق گزارش های منتشر شده، بازی جدید این سری که در حال حاضر با نام Mortal Kombat 1 شناخته می شود، این سری را ریبوت خواهد کرد. از طرفی باید گفت که سازندگان این بازی در روزهای اخیر اشارات زیادی به نسخه جدید مورتال کمبت داشته اند. حال در جدیدترین اخبار دنیای بازی، به نظر می رسد بالاخره زمان رونمایی رسمی از این اثر مورد انتظار فرا رسیده است.

اد بودن، خالق سریال مبارزاتی اخیرا در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «این هفته باید سرگرم کننده باشد.

جالب است بدانید که یک ایموجی اژدها در انتهای توییتر انتخاب شده است. اژدها به عنوان نماد اصلی تصویر لوگوی این مجموعه شناخته می شود و قرار دادن آن در انتهای صحبت های سازنده این فرنچایز می تواند اشاره ای غیر مستقیم به نسخه جدید باشد.

Scorpion در Mortal Kombat 11 یک کاتانا می کشد

گمانه زنی های زیادی در مورد زمان عرضه Mortal Kombat 1 وجود داشت.در روزهای اخیر برخی از افراد بر این باور بودند که استودیوی بازی سازی Netherworld از ساخته جدید خود در نمایشگاه پلی استیشن آینده رونمایی خواهد کرد. به گفته اد بون، این امکان وجود دارد که این اثر در این هفته ارائه شود و در جریان دمو شاهد نمایش طولانی تری از گیم پلی مورد بحث باشیم.

در نهایت شایعات زیادی در مورد حضور شخصیت هایی مانند Homelander، Pacemaker و … به گوش می رسد Conan the Barbarian پس از انتشار بازی به عنوان شخصیت های مهمان در بسته های الحاقی موجود است.

  Tomb Raider و Legacy of Kain توسط Crystal Dynamics خریداری شدند

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید