انیمه بازی Dragon Ball Legends Perfect Battle

اگر به بازی های مبارزه ای اندروید علاقه مند هستید، در این مقاله یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید یعنی بازی را به شما معرفی می کنیم. Dragon Ball Legends از بین رفته است.

همانقدر که سریال ها و فیلم های انیمه طرفداران خود را دارند، بازی های ژاپنی و به طور خاص بازی های سبک انیمه طرفداران خود را دارند. تقریباً هر بازی انیمه ای که می بینید بر اساس یک سری انیمیشن ساخته شده است، اما در برخی موارد برعکس است. تا به امروز بازی های انیمه زیادی بر اساس انیمه های مختلف مانند ناروتو و وان پیس برای اندروید منتشر شده است. در این مقاله از سری مقالات معرفی بازی موبایل به بازی مبارزه ای Dragon Ball Legends ما رفته ایم که بر اساس انیمه معروفی به همین نام ساخته شده است. با خلاصه کامل این بازی همراه زومجی باشید.


بازی موبایل Dragon Ball Legends

هنگامی که Dragon Ball Legends را برای اولین بار راه اندازی می کنید، متوجه خواهید شد که چقدر بزرگ است زیرا باید حدود 5 گیگابایت داده را دانلود کنید. البته در ابتدا می توانید مقداری اطلاعات در حدود 300 مگابایت را برای اجرای قسمت هایی از بازی دانلود کنید. در همان ابتدا و پس از دانلود دیتا وارد نبردی می شوید که قاعده مراحل آموزشی بازی است. در ابتدای تمام نبردها، شخصیت های بازی با یکدیگر صحبت می کنند که نوعی شعار پیش از نبرد است. در هر نبرد بازیکنان چندین کارت در مقابل خود دارند که هر کدام دارای عملکرد و قدرت خاصی هستند که باید در موقعیت های دلخواه از آن ها استفاده کنید.

  چه فیلم هایی برای تماشای این آخر هفته: از روستای لعنتی تا امواج

البته، کارت‌ها همیشه نمی‌توانند ضربه زدن به دشمنان را تضمین کنند و می‌توانند توسط دشمن پس زده یا رد شوند. در برخی از نبردها شما تعدادی شخصیت دیگر را با خود دارید، خبر خوب این است که می توانید در طول نبرد بین آنها سوئیچ کنید. بازی دارای شخصیت های مختلفی است که با پیشرفت در بازی و کسب امتیاز مورد نیاز می توانید به آنها دست پیدا کنید. البته بازی به صورت روزانه به بازیکنان امتیاز می دهد که می تواند در حد بسیار کمی به بازیکنان کمک کند. Dragon Ball Legends دارای چندین حالت داستانی، رویدادها، مسابقات و نبردهای تن به تن است که هر کدام می توانند جذابیت های خاص خود را داشته باشند. این بازی همچنین دارای یک حالت آنلاین است که می توانید با دیگر بازیکنان آنلاین یا حتی دوستان خود به رقابت بپردازید.

شاید بازی کمی پیچیده به نظر برسد، اما با کمی صبر و تمرین می توانید به راحتی بر آن مسلط شوید. شما نمی توانید آزادانه شخصیت بازی را در طول نبردها کنترل کنید، اما بازی این را به روش دیگری پیاده سازی کرده است. برای اینکه بتوانید ضربات بازیکنان و دشمنان را منحرف کنید، باید شخصیت خود را با کشیدن صفحه به راست یا چپ حرکت دهید. در واقع به ازای هر بار کشیدن روی صفحه، شخصیت بازی یک بار حرکت می کند. همچنین می توانید با کشیدن انگشت به سمت بالا یا پایین صفحه به جلو حرکت کنید. اگر می توانید در موقعیت مناسب قرار بگیرید، زمان مناسبی برای استفاده از کارت های بازی است. نکته جالب در مورد بخش این است که می توانید از کارت های بازی به صورت همزمان و متوالی استفاده کنید که احتمال برنده شدن را افزایش می دهد.

  تاریخ انتشار بازی Commandos 3 HD Remaster مشخص شد

از نظر گرافیکی و طراحی بصری، بازی مشابه انیمه های این سری است، هرچند با اندکی تغییر و رندر سه بعدی، فضای جذاب تری به عنوان یک بازی ویدیویی به آن داده شده است. موسیقی، صدای شخصیت ها و همچنین جلوه های صوتی به خوبی در بازی قرار گرفته اند. علاوه بر زبان انگلیسی، زبان ژاپنی نیز در بازی گنجانده شده است و علاوه بر شعر، صدای شخصیت های بازی نیز ژاپنی خواهد بود که شاید خبر خوبی برای علاقه مندان به آثار ژاپنی باشد. در مجموع استودیو Dimps و ناشر آن Bandai Namco یک بازی مبارزه ای متفاوت برای اندروید است که با ویژگی های خاص خود در گیم پلی خود می تواند طرفداران این دسته از بازی ها را برای مدت طولانی سرگرم کند.

بازی Dragon Ball Legends هم اکنون برای اندروید و آیفون در دسترس است و می توانید آن را از لینک های زیر دانلود کرده و از تجربه یک بازی مبارزه ای فراگیر لذت ببرید.

دانلود بازی Dragon Ball Legends

دیدگاهتان را بنویسید