بازی بزرگ و معرفی نشده یوبی سافت در 11 ماه آینده منتشر خواهد شد

گزارش های جدید حاکی از آن است که یوبی سافت قصد دارد یک بازی بزرگ را قبل از آوریل 2024 منتشر کند.

همانطور که شما دوستان زومجی احتمالا مطلع هستید، در ماه های اخیر انتشار برخی از پروژه های توسعه سری بازی Assassin’s Creed با تاخیر مواجه شده است. علاوه بر این، شرکت مورد نظر روند ساخت چندین پروژه را متوقف کرده است. اما اکنون مشخص است که با تمام این اوصاف، یوبی سافت برنامه مفصل و پر مشغله ای برای سال مالی جاری دارد.

پس از آن باید گفت تعداد زیادی از آثاری که تا 11 ماه آینده منتشر خواهند شد به صورت رسمی توسط این استودیو ارائه می شوند. با این حال، طبق آخرین اخبار دنیای بازی، ظاهرا یکی از بازی هایی که یوبی سافت قصد دارد تا قبل از آوریل 2024 عرضه کند، هنوز به صورت رسمی توسط این استودیو معرفی نشده است.

استودیو مورنظر در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود اعلام کرد که در حال حاضر هشت بازی را برای عرضه در سال مالی جاری در برنامه دارد. سال منتهی به 31 مارس سال بعد. جالب است بدانید در بین این تعداد بازی اثری به نام پروژه اعلام نشده برزگ وجود دارد.

باسیم در ماموریت بغداد بازی Assassin's Creed Mirage

بازی هایی مانند Avatar: Frontiers of Pandora، Assassin’s Creed Mirage، Skull and Bones، The Crew Motorfest، Rainbow Six Mobile، The Division Resurgence و XDefiant از جمله آثاری هستند که در این لیست دیده می شوند.

در نهایت باید گفت که با توجه به نزدیک بودن ویترین یوبی سافت فوروارد، این احتمال وجود دارد که استودیو مورد نظر در نمایشگاه آتی خود این پروژه مرموز را به طور رسمی رونمایی کند و در عین حال اطلاعات جدیدی از دیگر آثار خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. مهمانی.

  نجات جان دو زن از مرگ با آیفون 14

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید پروژه اعلام نشده یوبی سافت یک IP جدید خواهد بود؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید