بلیزارد اصرار دارد که نسخه بتای Diablo 4 را به نسخه اصلی به روز نکند

بلیزارد اعلام کرده است بازیکنانی که کلاینت بتای Diablo 4 را دریافت کرده اند، نمی توانند آن را به نسخه اصلی به روز کنند.

کمتر از سه هفته تا انتشار بازی Diablo 4 شرکت بلیزارد اینترتینمنت باقی مانده است. با توجه به اینکه اخیراً آزمایش بتا سرور اسلم به پایان رسیده است، برخی از طرفداران تصمیم گرفتند که می توانند کلاینت بتای خود را با یک به روز رسانی به نسخه نهایی ارتقا دهند. در همین راستا، آدام فلچر، مدیر توسعه جامعه دیابلو، در بیانیه ای رسمی این فرضیه را رد کرد.

فلچر گفت: «فقط به خاطر داشته باشید که نیازی به پشتیبانی از سرویس گیرنده آزمایشی بتای سرور اسلم Diablo 4 ندارید. نسخه نهایی بازی کاملا متفاوت خواهد بود. بنابراین نیازی به استفاده از فضای ذخیره سازی برای ذخیره نسخه بتا آن نیست. فایل‌های سرور اسلم یا نسخه‌های بتای قبلی به نسخه زمان انتشار به‌روزرسانی نمی‌شوند و بنابراین مشتریان آن‌ها متفاوت هستند.»

ارتشی از اسکلت ها را از کلاس Necromancer از Diablo 4 کنترل کنید

به طور خلاصه می توان گفت که خریداران نسخه دیجیتالی Diablo 4 صرف نظر از شرکت در تست بتای قبلی، باید بازی کامل را دانلود کنند. این بازی در تاریخ 6 ژوئن سال جاری بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. همچنین خریداران نسخه های لوکس و آلتیمیت می توانند چهار روز زودتر بازی را تجربه کنند.

عرضه Diablo 4 تنها آغاز یک ماجراجویی جدید برای طرفداران این سری خواهد بود. زیرا بلیزارد فصل اول بازی را در اواسط جولای راه اندازی می کند و انواع ماموریت های داستانی، شخصیت های جدید و محتوای جدید را در دسترس قرار می دهد. همچنین Battle Pass برای بازیکنانی در نظر گرفته شده است که محتوای آنها صرفاً تزئینی خواهد بود و تأثیری در گیم پلی بازی نخواهد داشت.

  اولین سیستم حمل و نقل هوشمند سیار وارد اداره پست شد

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Diablo 4 چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید