تسلا ویدیوی جدیدی از راه رفتن ربات انسان نما خود منتشر کرده است

تسلا ویدیوی جدیدی از ربات انسان نما خود منتشر کرده است که آن را در حال عمل نشان می دهد. همچنین در این ویدیو ربات تسلا می تواند اشیاء را از روی میز برداشته و حتی اشیا را تشخیص دهد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، ویدئوی جدیدی از ربات انسان نما تسلا در جریان مجمع سهامداران این شرکت منتشر کرد و مدعی شد که این ویدئو یک روز قبل از جلسه گرفته شده است.

ویدیوی جدید از ربات انسان نمای جدید

ربات انسان نما تسلا سال گذشته در مراسم روز هوش مصنوعی تسلا به طور رسمی رونمایی شد، زمانی که ربات به سختی می توانست راه برود. البته تسلا در همان مراسم یک نمونه تقریبا تجاری از این ربات را به نمایش گذاشت اما این ربات راه نمی رفت و فقط بازوهای خود را در جای خود حرکت می داد. البته پس از مدتی ویدیوی جدیدی از این ربات منتشر شد که راه رفتن آن را نشان می داد.

اکنون تسلا ویدیوی جدیدی از ربات خود منتشر کرده است که در آن می تواند به تنهایی و بدون نیاز به کمک راه برود. البته نباید از این ربات انتظار سرعت بالایی داشت.

ویدیوی جدید تسلا برخی از به‌روزرسانی‌های ربات را نشان می‌دهد. از جمله کنترل گشتاور موتور، تشخیص و به خاطر سپردن محیط، آموزش هوش مصنوعی از طریق انسان برای ردیابی حرکات و اجسام متحرک. در این ویدیو یکی از ربات ها اجسام را از ظرفی به ظرف دیگر منتقل می کند.

پس از گذشت نزدیک به 7 ماه از رونمایی رسمی، به نظر می رسد ربات انسان نما تسلا بالاخره در حال تبدیل شدن به یک محصول تجاری است. با این حال، احتمالا ماه ها تا تبدیل شدن این ربات به یک محصول تجاری فاصله داریم.

  گروه صنعتی هفت; تولید کننده هاردنر اتوماتیک رزین

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید