تعقیب و گریز ماشینی نفس گیر در کلیپ فیلم ایندیانا جونز 5

کلیپ جدیدی از ایندیانا جونز 5 منتشر شده است که تعقیب و گریز هیجان انگیز خودروهای کوچک هریسون فورد و فیبی والر-بریج را نشان می دهد.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که در آستانه نمایش ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت در جشنواره کن، کلیپ جدیدی از آن پخش شده است. این ویدیو تعقیب و گریز پر سرعت ایندیانا جونز و دختر خوانده قهرمان را در یک وسیله نقلیه کوچک نشان می دهد. در این کلیپ هریسون فورد و فیبی والر-پل در حالی که توسط گروه دیگری تعقیب می شوند، آنها در مورد مشکلات مالی هلنا شاو و مشکل قمار صحبت می کنند. این ویدیو مادز میکلسن همچنین او را به عنوان یک دانشمند ناسا نشان می دهد.

دانلود ویدیو آپارات

هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز در ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت بازمی گردد. فیبی والر بریج بازیگر برنده جایزه امی و گلدن گلوب نیز نقش اصلی زن این فیلم را بازی خواهد کرد. در فهرست بازیگران ایندیانا جونز The Last Movie بازیگرانی مانند آنتونیو باندراسبازیگر فیلم درد و شکوه (درد و شکوه) مسی میکلسنبازیگر فیلم شکار (شکار) توماس کرچمنبازیگر فیلم “پیانیست” بوید هالبروکبازیگر سریال مرد شنی و رنه ویلسون شانتبازیگر فیلم Black Panther شد.

جیمز منگولدکارگردان نامزد اسکار فیلم لوگان، کارگردانی ایندیانا جونز 5 و همکاری با به جز باترورث و جان هنری باترورثنویسندگان فیلم فورد علیه فراری فیلمنامه را نوشته اند. استیون اسپیلبرگ سال‌ها برای کارگردانی ایندیانا جونز و Dial of Fate در نظر گرفته می‌شد، اما سال گذشته از این پروژه کناره‌گیری کرد. ظاهرا استیون اسپیلبرگ از کارگردانی کنار رفته است تا امکان ادامه این سریال محبوب را به نسل جدیدی از کارگردانان بسپارد.

  Sports Betting & On Line Casino Login Bonus 20,000

کاتلین کندی، فرانک مارشال و سیمون امانوئل آنها به همراه استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه کننده ایندیانا جونز و Dial of Fate کار می کنند. ایندیانا جونز 5 در 30 ژوئن اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید