زمان برگزاری رویداد جدید PlayStation Showcase را اعلام کرد

طبق اعلام رسمی سونی، رویداد جدید PlayStation Showcase چهارشنبه هفته آینده با معرفی بازی های جدید پلی استیشن 5 برگزار می شود.

خبری که بسیاری از طرفداران پلی استیشن منتظر شنیدن آن بودند بالاخره رسید و تاریخ و زمان رویداد جدید PlayStation Showcase توسط سونی اعلام شد. بنابراین، شما باید چهارشنبه هفته آینده 24 اردیبهشت (3 خرداد 1401) ساعت 23:30 به وقت تهران منتظر یک نمایش جدید با جدیدترین آثار ساخته شده برای پلی استیشن باشیم.

این نمایش کمی بیش از یک ساعت طول می کشد و بر روی بازی های توسعه یافته برای PS5 و PS VR2 توسط استودیوهای بازی سازی پیشرو در جهان تمرکز دارد. در این رویداد، آثار جدیدی از استودیوهای خود پلی استیشن و همچنین تعدادی از استودیوهای شخص ثالث و تولیدکنندگان مستقل بازی در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

رویداد PlayStation Showcase معمولاً شبیه به State of Play است با این تفاوت که مدت زمان بیشتری به طول می انجامد و شاهد رونمایی و نمایش های مهم تری خواهیم بود.تا کنون هیچ خبر رسمی از بازی خاصی که در این رویداد نمایش داده می شود، منتشر نشده است. اما در این رابطه، نیک بیکر، بنیانگذار XboxEra و یکی از اخبار غیر رسمی لو رفته، ادعا می کند که Mortal Kombat 12 در نمایشگاه بعدی پلی استیشن ارائه خواهد شد. اگرچه بیکر توضیح بیشتری نداد، اما پیشنهاد کرد که نسخه بعدی Mortal Kombat حاوی محتوای جزئی انحصاری پلی استیشن باشد. همچنین، بیکر در پادکست خود توضیح داد که بازسازی Metal Gear Solid 3 نیز می‌تواند در ویترین پلی‌استیشن نمایش داده شود. بیکر همچنین گفت که این بازسازی احتمالاً در انحصار کنسول پلی استیشن 5 است.

  تاریخ انتشار Armored Core 6 با اولین تریلر گیم پلی اعلام شد

زمان برگزاری رویداد جدید PlayStation Showcase فرا رسیده است

Jazz Corden، یکی دیگر از گزارشگران صنعت بازی از Windows Central Media، سپس این موضوع را تایید کرد و در توییتر توضیح داد که در مورد انحصاری بودن بازسازی Metal Gear Solid 3 برای پلی استیشن 5 شنیده است. کوردن همچنین گفت که سونی قراردادهای انحصاری با Konami امضا کرده است. فرنچایزهای Metal Gear Solid، Silent Hill و Castlevania. تاکنون به صورت رسمی اعلام شده است که نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، اطلاعات رسمی در مورد انحصاری بودن دو مجموعه دیگر کونامی هنوز تایید نشده است.

اگر گزارش‌های PlayStation Showcase درست باشد، احتمالاً جزئیات بیشتری از بازی‌های آینده کونامی به دست خواهیم آورد. در اوایل سال جاری، گزارشی ادعا کرد که نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 برای عرضه در سال 2024 برنامه ریزی شده است.

می توانید رویداد جدید PlayStation Showcase را به صورت زنده در YouTube و Twitch تماشا کنید. به علاوه، مثل همیشه، انتظار پوشش بلادرنگ اخبار برتر و پیش نمایش بازی های نمایش داده شده در این رویداد را از زومجی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید