لغو توسعه بخش PvE Overwatch 2

توسعه حالت قهرمان Overwatch 2 به عنوان بخشی PvE از بازی لغو شد تا با ماموریت های داستانی جدید، نقشه ها، رویدادها و قهرمانان بیشتری در فصل های آینده جایگزین شود.

زمانی که Overwatch 2 در سال 2019 معرفی شد، بلیزارد از ماموریت های PvE مبتنی بر داستان بازی به عنوان یکی از جذابیت های اصلی خود یاد کرد. با این حال، پس از انتشار بازی در سال گذشته، بازی شوتر تنها حاوی عناصر PvP آن بود و استودیو به کار بر روی حالت‌های PvE معروف به حالت قهرمان ادامه داد تا در آینده به بازی اضافه شود.

حالا به نظر می رسد بلیزارد اینترتینمنت تغییراتی در ظاهر و ظاهر برنامه های خود ایجاد کرده و محتوای PvE Overwatch 2 را به گونه ای متفاوت به کاربران ارائه خواهد کرد. سازندگان این بازی در استریم اخیر خود و در توضیح روند پیشرفت روند ساخت بازی اعلام کردند که حالت قهرمان تا حد زیادی لغو شده و همزمان با این تصمیم، طراحی مجدد سیستم پیشرفت درون بازی و سایر ویژگی های بازی انجام شده است.

بنابراین باید گفت که با وجود کنار گذاشته شدن ساختار باز Hero Mode، ماموریت های داستانی جدیدی که شبیه به رویدادهای PvE و آشنا برای علاقه مندان به بازی های Overwatch طراحی شده اند، در فصل ششم به بازی اضافه خواهند شد. یعنی تا اینکه اخیراً فصل چهارم این بازی در دسترس قرار گرفت.

Overwatch 2

در همین حال، Overwatch 2 رویدادهای با زمان محدود و نقشه‌های جدید را در فصل‌های 5، 6 و 7 به همراه قهرمان‌های بیشتر (Support hero در فصل 6 و Tank در فصل 7) اضافه خواهد کرد. همچنین، طراحی مجدد Roadhog و Sombra در فصل هفتم و آشکارسازی سینماتیک و موارد دیگر از برنامه های توسعه دهندگان برای فصل های آینده است. همچنین حالت کارگاهی در فصل پنجم و محدوده تیراندازی و سیستم پیشرفت بازیکن در فصل ششم نیز از جمله تغییرات کوچکتر و ساختاری بازی خواهد بود که علاوه بر این عناصر شامل کد لور در فصل هفتم و چندین مورد است. سایر اقلام کوچک و بزرگ

  زمان بندی تریلر جدید Ant-Man 3

Overwatch 2 در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان، PS4، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی در دسترس است. همچنین می‌توانید بررسی بازی Overwatch 2 و راهنمای جوایز و دستاوردهای Overwatch 2 را در زومجی بخوانید.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید