نسخه کره ای تاریخ معرفی Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 را فاش کرد


تاکنون گزارش‌های متعددی مبنی بر عرضه گوشی‌های تاشو سامسونگ در اوایل سال جاری میلادی و احتمالاً در پایان ماه جولای منتشر شده است. در حالی که هیچ یک از این گزارش ها به تاریخ دقیق عرضه این محصولات اشاره نمی کند، رسانه کره ای Chosun Media امروز ادعا می کند که سامسونگ در تاریخ 26 جولای از گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 رونمایی خواهد کرد. و فروش آنها نیز از 11 آگوست (20 مرداد) آغاز خواهد شد.

این رسانه کره ای همچنین ادعا می کند که این بار سامسونگ قصد دارد رویداد Unpacked خود را برای رونمایی از جدیدترین گوشی های تاشو خود در سئول، پایتخت کره جنوبی، به جای ایالات متحده برگزار کند.

گلکسی زد فولد 5

علاوه بر این، چوسان مدیا به نقل از یکی از خودی های این صنعت، مدعی شد که دلیل عملکرد زودهنگام گوشی های تاشو جدید سامسونگ، عملکرد ضعیف بخش تولید نیمه هادی این شرکت بوده است. در واقع سامسونگ قصد دارد با عملکرد خوب بخش موبایل، این ضعف را پوشش دهد و آمار مالی خود را بهبود بخشد.

گلکسی زد فلیپ 5

معرفی گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 هر ساله زودتر از موعد مقرر، فاصله خوبی بین عرضه این گوشی های تاشو و سری آیفون 15 اپل که انتظار می رود در ماه سپتامبر به طور رسمی عرضه شود، ایجاد می کند. به این ترتیب سامسونگ می تواند از آرامش موجود در بازار استفاده کند و فروش بیشتری را برای گوشی های تاشو جدید خود تجربه کند.


  آپدیت 8.7.0 تلگرام منتشر شد; صداهای اعلان سفارشی و بی‌صدا شدن مدت

دیدگاهتان را بنویسید