نقش جکی چان در ادامه فیلم The Myth

جکی چان برای بازی در فیلم A Legend که دنباله The Myth است، قرارداد امضا کرده است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم جکی چان برای بازی در A Legend، دنباله فیلم ماجراجویی هنرهای رزمی 2005 اسطوره، قرارداد امضا کرده است.

استنلی تانگکارگردان The Rumble in the Bronx این دنباله را که با بودجه 50 میلیون دلاری ساخته خواهد شد، هدایت می کند. ژانگ ییسینگبازیگر فیلم کونگ فو یوگا (کونگ فو یوگا) و دختر کولی نازبازیگر فیلم Police Story: Lockdown در فیلم A Legend نیز به ایفای نقش پرداخت.

جکی چان دوباره در نقش پروفسور چن، باستان شناس، در فیلم افسانه بازی می کند. داستان از آنجا شروع می شود که پروفسور متوجه شباهت شگفت انگیز بافت آثار باستانی می شود که دانش آموزانش در سفر به یخچال های طبیعی به آویز یشمی که در رویاهایش ظاهر شده بود، کشف کردند. پروفسور چن با مشکوک شدن به اینکه آویز ممکن است به عنوان پلی بین قلمرو رویا و واقعیت عمل کند، تیم تحقیقاتی خود را به سفری به معبدی در این یخچال می فرستد.

تونی لیانگ کا-فای، کیم هی سان و ملیکا شروات آنها با جکی چان در فیلم اسطوره بازی کردند. این فیلم با بودجه 15 میلیون دلاری توانست 120 میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد. اما با واکنش تند منتقدان مواجه شد.

جکی چان اگرچه 69 سال سن دارد، اما با بازی در فیلم اکشن Ride On نشان داد که قصد ندارد به این زودی ها بازنشسته شود. این بازیگر هنگ کنگی صداپیشگی Master Splinter را در Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem بر عهده داشت و برای قسمت چهارم Rush Hour بازخواهد گشت.

  Exynos 2200 با پردازنده گرافیکی Xclipse مبتنی بر AMD RDNA2 معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید