نمایشی از سبک بازی Guile در ویدیوی آموزشی جدید Street Fighter 6

در جدیدترین سبک بازی شخصیت Street Fighter 6، Capcom تکنیک‌های حمله و دفاع Guile را به نمایش گذاشت.

با نزدیک شدن به نسخه بتا عمومی Street Fighter 6، Capcom ویدیوی راهنمای شخصیت جدید منتشر کرده است که این بار بر Guile تمرکز دارد. Guile به عنوان یکی دیگر از کهنه سربازان بازی، تقریباً در تمام نسخه های اصلی این سری ظاهر شده است و یکی از نمادین ترین مضامین صحنه مبارزه را در این سری دارد.

Guile در بازی Street Fighter 6 یک نقشه بازی قوی و جدی در حمله و دفاع را اجرا خواهد کرد. Guile’s Flash Kick علاوه بر بازیابی سریع گلوله های خود، یک حمله ضد هوایی قدرتمند در بازی ارائه می دهد و همچنین دارای برد عملیاتی گسترده ای است. بازیکن می تواند از قابلیت Sonic Boom برای عبور از میان دشمنان استفاده کند و قبل از ضدحمله آنها را به دام بیندازد.

در زیر می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی Street Fighter 6 در تاریخ 2 ژوئن (12 ژوئن) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و PC نیز در دسترس خواهد بود. مرحله بتای عمومی این بازی از 19 تا 21 می ادامه دارد و Guile یکی از هشت شخصیتی است که در این مرحله در دسترس کاربران قرار می گیرد. بتای عمومی همان محتوای بتا دوم خصوصی را خواهد داشت. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که 8 شخصیت قابل بازی، مسابقات آنلاین با پشتیبانی متقابل، حالت نبرد شدید، ایجاد آواتار، حالت Battle Hub برای تعامل و چالش با دیگر بازیکنان و یک حالت تمرینی داشته باشند. در حالی که این نسخه احتمالاً دارای محتوای جدیدی نخواهد بود، تجربه مسابقات آنلاین و ویژگی Rollback Netcode قبل از انتشار بازی باید جالب باشد.

  تمدید سریال Chucky برای فصل 3 و سریال Reginald the Vampire برای فصل 2

نظر شما در مورد تریلر جدید Street Fighter 6 چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید