چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از مبارزه با نازی ها تا نحوه منفجر کردن یک خط لوله

دو فیلم درباره جنگ‌های عجیب با نازی‌ها، داستانی معنادار از غرب وحشی با بازی کریستین بیل و اثری جنجالی از سینمای مستقل.

ضمن انتشار سلسله مقالات “این آخر هفته کدام فیلم را ببینیم؟” رسانه زومجی به چهارشنبه شب منتقل شده است، در این مقاله معرفی فیلم با چهار اثر با محوریت مبارزه مواجه می شوید؛ از فیلمی که داستانی واقعی از جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند تا اثری که می‌پرسد مردم تا کجا می‌توانند از انجام کارهای اشتباه برای رسیدن به هدف درست دور شوند.

درام وسترن همراه با بازیگری جنگجوی پایک و از سینمای فنلاند می توان اکشن جنگی بزرگسالان را انتظار داشت.

تام کروز در والکری با چشم بند

والکری (2008)

این روزها نام های زیادی وجود دارد کریستوفر مک کوری و تام کروز این به هم مربوط است که همیشه منتظر صحبت هایشان در مورد کار بر روی یک فیلم اکشن جدید هستیم. همانطور که گفته شد، در حالی که بسیاری منتظر انتشار Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One هستند، اکنون ممکن است زمان بدی برای بررسی مجدد یکی از همکاری های قدیمی آنها نباشد.

کریستوفر مک کوری نویسنده والکری بود. کار بر روی برایان سینگر، کارگردان معروف فیلم های مردان ایکس. همانطور که از برخی دیگر از آثار سینگر می دانیم، والکری تمام تلاش خود را می کند تا هم لحظات پر التهاب را به شیوه ای هیجان انگیز به تصویر بکشد و هم برای نشان دادن لحظات صمیمی که بر روابط عاطفی شخصیت ها تمرکز دارد، وقت بگذارد. نتیجه یک درام نظامی و سیاسی است که از یک داستان واقعی الهام گرفته شده و ارزش دیدن را دارد. کنت برانا نیز در این اثر نقش داشته است.

  عملکرد پردازنده Core i9-13900K تا 24 درصد سریعتر از 12900K و 43 درصد بیشتر از 5950X

کریستین بیل در فیلم دشمنان محصول 2017 درخت در پس زمینه

دشمنان (2017)

اگر به خاطر همراهی افراد مختلف به فیلم های جاده ای علاقه دارید، وسترن Hostiles یکی از آن فیلم های سال های اخیر است که شایسته دیدن است. زیرا داستان محافظت دوستانه را روایت نمی کند، بلکه داستان مردی را روایت می کند که فقط از سر وظیفه می خواهد وارد یک محیط خطرناک شود. برای بازگرداندن رئیس جنگ یک قبیله به محل لاب شده خود، در آستانه مرگ.

اگرچه این سفر از ابتدا با همراهی چند دوست شروع نشد، اما هر چه پیش می رویم، دشمنی ها بیشتر می شود. در راه، ناخدا زنی را می بیند که زنده مانده است و با او گفتگوی تلخی می کند. کلماتی در مورد مرگ و اینکه چگونه بخش هایی از زندگی شبیه آن نیست.

این گروه عجیبی است و شاید هیچ یک از اعضای آن با هم کنار بیایند. اما فیلم این سوال را مطرح می کند که وقتی ارتباط با دیگران را تنها راه رستگاری می بیند، چقدر به دشمنی عمومی اهمیت می دهد؟ قیمت قبلی نسبت به قیمت فعلی چقدر است؟ وقتی باید بین بقا و نابودی یکی را انتخاب کنید، آیا به افکار یا پیشینه فردی که در کنار شما ایستاده است اهمیت می دهید؟

حرکت بشکه در فیلم How to Blow Up a Pipeline محصول 2022

چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم (2022)

یکی از آن فیلم هایی که عده ای را عصبانی می کند. چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم، همانطور که از نامش پیداست، داستان چند جوان را روایت می کند که قصد دارند یک خط لوله را منفجر کنند. آنها نقشه وحشتناکی را برای آسیب جدی به لوله که بخشی از اموال رسمی دولت است، طراحی کرده اند و در نتیجه تخریب آن به عنوان یک فعالیت تروریستی طبقه بندی می شود.

  میازاکی: نمی‌دانم چه چیزی باعث موفقیت الدن رینگ شده است

آنها فقط می خواهند دنیا را نابود کنند؟ خیر حداقل به روایت آنها، آنها اصلاً هدف بدی ندارند. آنها می خواهند آسیب پذیری صنعت نفت را به همه نشان دهند تا شاید افراد بیشتری به خطرات آن توجه کنند. از آنجایی که ظاهراً هیچ کس در جهان به صدای اعتراض در مورد آسیب جدی به طبیعت در اثر استفاده از سوخت های فسیلی گوش نمی دهد، این چند جوان تصمیم گرفتند انفجاری را ایجاد کنند که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

یادتان هست چه زمانی کدگذاری برای Mr. ربات شمارش کرد که چند نفر تحت تأثیر قرار گرفتند؟ بسیاری از حضار گفتند که بالاخره یک اثر محبوب با درک واقعی از علم هک توانست داستانی را روایت کند که قدرت وحشتناک ابزارهای رایانه ای را نشان می دهد. تقریباً به همین دلیل است که بسیاری از مردم از فیلم How to Blow Up a Pipeline عصبانی هستند. چون قرار است شخصیت های او نه به شکلی جعلی و غیرقابل باور، بلکه به شکلی قابل درک و احتمالاً شدنی، آن لوله را منفجر کنند.

چهره آلوده مرد فیلم سیسو

سیسو (2022)

فنلاند، 1944. مردی مقدار قابل توجهی طلا استخراج می کند و خود را در لبه خوشبختی می بیند. تنها مشکل این است که او باید مسیری طولانی و دشوار را طی کند تا از این بدی ها بهترین استفاده را بکند.

در دل جنگ جاده ای در انتظار اوست. تانک ها، سربازان و کلی جنگ جهانی دوم. طبیعتاً او در طول سفر از چشمان این همه مردان مسلح پنهان نمی ماند.

نازی ها معتقدند پیرمرد فقیری را که راهی برای دفاع از خود ندارد و به راحتی می تواند طلاهایش را بدزدد، به دام انداخته اند. اما وقتی مرد خنجر خود را بیرون می آورد، مشخص می شود که دست کم گرفتن او اشتباهی بزرگ و مهلک بوده است.

  تلاشی از سوی سازندگان Redfall برای رفع نیاز به اتصال ثابت اینترنت در حالت تک‌نفره

به طور خلاصه، اگر می خواهید یک فیلم 90 دقیقه ای غمگین بزرگسالان که در آن پیرمردی سوار بر اسب به یک دسته عوضی نشان می دهد که چه سرباز قدرتمندی بود، سیسو را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید