Assassin’s Creed Mirage احتمالا در ماه اکتبر منتشر خواهد شد

طبق گزارش منتشر شده احتمالا بازی Assassin’s Creed Mirage در ماه اکتبر در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.

به تازگی افشاگر معروف سری Assassin’s Creed با نام کاربری j0nathan با گزارشی اعلام کرده است که بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 12 اکتبر (30 مهر) منتشر خواهد شد.

افشاکننده ادعا می کند که این تاریخ پشت درهای بسته در یوبی سافت برای انتشار بازی تعیین شده است. البته شاید به دلیل انتشار یک بازی بزرگ معرفی نشده در نزدیکی، آخرین نسخه Assassin’s Creed حدود چند هفته تاخیر خواهد داشت. با این حال، حتی در آن صورت، گیمرها احتمالا تا ماه نوامبر می توانند این بازی را تجربه کنند.

گفته می شود که یوبی سافت دو بار انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage را به تاخیر انداخته است. در ابتدا قرار بود Mirage در پایان سال 2022 در اختیار گیمرها قرار گیرد و پس از به تعویق افتادن بازی، انتشار آن برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی شده بود اما این شرکت فرانسوی تصمیم گرفت تاریخ انتشار بازی را به زمان دیگری موکول کند.

سپتامبر گذشته، بازی Assassin’s Creed Mirage به طور رسمی از یوبی سافت به عنوان بازی جدید این سری جریان متناوب معرفی شده است. وقایع داستانی بازی در شهر بغداد عراق در قرن نهم میلادی اتفاق می‌افتد.

به گفته سازندگان، میراژ به ریشه های سری بازگشته است و در این بازی دوباره شاهد تمرکز بر روی عناصر پارکور و مخفی کاری خواهیم بود. در چند قسمت آخر Assassin’s Creed مانند Origins، Odyssey و Valhalla، شاهد تغییر سبک سریال از اکشن ماجراجویی به نقش آفرینی بودیم. با این حال، Mirage یک اکشن ماجراجویی Assassin’s Creed است.

  ایلان ماسک 10000 کارت گرافیک برای پروژه هوش مصنوعی توییتر Copy خریداری کرد

وظیفه ساخت و توسعه بازی بر عهده استودیو شعبه یوبی سافت در بوردو است. این استودیو قبلا بسته الحاقی Wrath of the Druids را برای Assassin’s Creed Valhalla توسعه داده است.

چند روز پیش، یوبی سافت اعلام کرد که از مجموع 20000 کارمند، حدود 2000 توسعه دهنده در حال کار بر روی سری Assassin’s Creed هستند. این شرکت فرانسوی اعلام کرده است که قصد دارد در آینده این رقم را به حدود دو هزار و هشتصد نفر برساند.

نظر شما در مورد Assassin’s Creed Mirage چیست؟ آیا بازگشت به ریشه ها تصمیم درستی برای احیای سری Assassin’s Creed است؟

دیدگاهتان را بنویسید