Darkest Dungeon 2 بیش از 500000 نسخه فروخت

با اعلام Red Hook Studios، فروش Darkest Dungeon 2 از 500000 نسخه فراتر رفت.

Darkest Dungeon 2 استودیوی Red Hook اخیراً از دسترسی زودهنگام خارج شد و اکنون برای مشترکین Steam و Epic Games در دسترس است. اکنون مشخص شده است که نسخه نهایی بازی بیش از 230 هزار نسخه فروخته است که با محاسبه فروش نسخه های دسترسی اولیه، Darkest Dungeon 2 را به فروش کل 500 هزار نسخه می رساند.

در همین راستا تیم سازنده از حمایت بازیکنان تشکر کرد و گفت که برنامه های زیادی برای آینده وجود دارد. تیم Red Hook متعهد است که قبل از انتشار Darkest Dungeon 2 به‌روزرسانی‌های محتوای رایگان و پشتیبانی مودها را ارائه دهد. بنابراین، بازیکنان می‌توانند انتظار دریافت محتوای جدید را داشته باشند.

داستان Darkest Dungeon 2 ادامه بازی منتشر شده در سال 2016 را روایت می کند.این اثر در سبک نقش آفرینی، سرکش و مبارزات نوبتی توسعه یافته است و داستان چند قسمتی آن شامل تصمیم گیری برای کشتن یا آزادی افراد می باشد. بازیکنان در ماموریت های مختلفی شرکت خواهند کرد و می توانند کنترل 12 شخصیت را در دست بگیرند تا بازی را در پنج منطقه ویران شده تجربه کنند. استودیو Red Hook در گذشته تایید کرده بود که Darkest Dungeon 2 برای کنسول‌ها عرضه می‌شود، اما هنوز تاریخ انتشار کنسول مشخص نشده است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار Darkest Dungeon 2 با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  Realme 10 رونمایی شد. افزایش قدرت پردازش اما کاهش کیفیت دوربین

دیدگاهتان را بنویسید