Star Wars Jedi: Survivor در صدر جدول فروش ماهانه در ایالات متحده قرار گرفت

جنگ ستارگان جدی: بازمانده در ماه آوریل که ماه شلوغی برای انتشار بازی های جدید بود، در صدر جدول فروش نرم افزار ایالات متحده قرار گرفت.

بر اساس گزارش گروه تحقیقات و تحلیل بازار Circana که قبلا با نام NPD Group شناخته می شد، بازی اکشن ماجراجویی Star Wars Jedi: Survivor تنها دو روز پس از انتشار، در جدول فروش ماهانه ایالات متحده در رتبه اول قرار گرفت. آخرین ساخته Respawn Studio در حال حاضر در رتبه چهارم در میان پرفروش ترین بازی های سال 2023 قرار دارد و Beats Resident Evil 4، Modern Warfare 2 و Hogwarts Legacy.

7 بازی از 15 بازی برتری که در ردیف های اول این جدول قرار دارند، بازی های تازه عرضه شده هستند. به عنوان مثال، جزیره مرده 2 که در رتبه دوم قرار گرفت، ششمین پرفروش ترین دلار سال تا به امروز است.

در این رتبه بندی تور PGA رتبه هفتم مجموعه میراث شبکه نبرد مگا من هشتمین مجموعه است. پایین تر، Minecraft Legends یازدهمین و Final Fantasy 1-6 باندل چهاردهم هستند. در پایان این فهرست، Advance Wars 1+2: Re-boot Camp در حال حاضر پانزدهمین بازی پرفروش در آمریکا است.

گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Survivor

از نظر میزان فروش سخت افزار، PS5 همچنان در رتبه اول قرار دارد. این در حالی است که نینتندو سوییچ آمار فروش بهتری نسبت به پلی استیشن 5 دارد و آمار فروش کنسول قدیمی نینتندو با انتشار نسخه OLED زلدا سوییچ احیا شده است. البته، از اوایل سال 2023، PS5 بهترین آمار را در بین پلتفرم های بازی از نظر دلار و اعداد دارد.

کل مبلغی که مصرف‌کنندگان آمریکایی برای سخت‌افزار و نرم‌افزار بازی خرج کردند در آوریل نسبت به زمان مشابه در سال گذشته 5 درصد کاهش یافت و به 4.1 میلیارد دلار رسید که در مجموع تا ابتدای سال 2023 به 17.7 میلیارد دلار رسید. این رقم نسبت به قبل کاهش 2 درصدی را نشان می‌دهد. سال

  احتمال انتشار GTA Trilogy در فروشگاه استیم روز به روز بزرگتر می شود

در بررسی بازی Star Wars Jedi: Survivor، زومجی به این بازی 7.5 از 10 امتیاز داده است. محمدصادق تووری داستان بازی را روایت کرد.داستانی در خور یک سریالتوصیف کرد وبیان داستان ها و شخصیت پردازی آنهاخوشایند می یابد برخی، با این حال مشکلات فنی بازی به خصوص در نسخه PC آزاردهنده است که EA نیز با آپدیت های جدید سعی در رفع آن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید