Zelda: Tears of the Kingdom رکورد سریع ترین فروش بازی نینتندو را به نام خود ثبت کرد

Zelda: Tears of the Kingdom در 3 روز اول انتشار 10 میلیون نسخه فروخت و رکورد سریع‌ترین فروش نینتندو را در تمام پلتفرم‌های این شرکت در آمریکا و اروپا به نام خود ثبت کرد.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال حاضر رکورد سریع ترین فروش را در بین هر بازی در تاریخ این سری دارد. نینتندو در اطلاعیه ای اعلام کرد که این بازی 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و این رقم در عرض 3 روز از انتشار این بازی به ثبت رسیده است. در واقع، Tears of the Kingdom نه تنها در مجموعه زلدا، بلکه آمار سریع‌ترین فروش بازی در بین تمامی آثار نینتندو بر روی تمامی کنسول‌های این شرکت را دارد.

استیون بال، رئیس نینتندو اروپا، در اظهار نظر خود در این باره می‌گوید: «پذیرش مصرف‌کنندگان از نینتندو سوییچ در هفتمین سال از زمان عرضه این کنسول ادامه دارد. ما از طرفداران The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حمایت می کنیم با تشکر از شما و ما مشتاقانه منتظر دیدن ماجراجویی ها و خلاقیت های شما در سفرهای شما هستیم Hyrule هستند.»

پوستر بازی Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در بریتانیا شروع به کار کرد و به راحتی تبدیل به بزرگترین بازی عرضه شده در سال 2023 شد. طبق نتایج منتشر شده توسط گروه تحلیلی و تحقیقاتی GfK، این بازی 54 درصد بیشتر از Hogwarts Legacy فروخته است و پرفروش ترین بازی سال تاکنون کریستوفر دیرینگ از GameIndustry، آمار Gfk را در توییتر منتشر کرد و بر اساس آن، Tears of the Kingdom رکورد بزرگترین نسخه فیزیکی سال 2023 در بریتانیا را به نام خود ثبت کرد. طبق گفته Dring، عرضه فیزیکی بازی جدید Zelda حتی سه برابر بزرگتر از Hogwarts Legacy است. با توجه به موفقیت این بازی RPG و اکشن، این یک اتفاق بسیار بزرگ است.

  حملات سایبری علیه توسعه دهنده بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl به مدت یک سال

سری بازی های Legend of Zelda در سال 1986 عرضه شد و بیش از 130 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اکنون برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس است. همچنین می‌توانید واکنش‌های منتقدان به The Legend of Zelda: Tears of Kingdom را در زومجی بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید