اعلام آمار فروش جدید GTA 5 و Red Dead Redemption 2

Tic-Toe Interactive آمار فروش جدیدی را برای Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است.

شرکت مادر Rockstar Games، Tic-Toe Interactive، ارقام فروش دو فرنچایز بزرگ Rockstar را به‌روزرسانی کرده است و به عرضه احتمالی بازی موردانتظار Grand Theft Auto 6 در سه ماهه چهارم سال مالی 2024 اشاره می‌کند و گزارش مالی کاملی از عملکرد خود در سال گذشته ارائه می‌کند. . بر اساس این آمار، بازی GTA 5 تا به امروز بیش از 180 میلیون نسخه فروش داشته است، بنابراین آمار فروش کل این سری از 400 میلیون نسخه فراتر رفته است.

علاوه بر این، Red Dead Redemption 2 بیش از 53 میلیون نسخه فروخت تا مجموع مجموعه را به 75 میلیون نسخه برساند. استراوس زلنیک، مدیر عامل Tik-Too در این نشست توضیح داد که بازی ورزشی NBA 2K23 بیش از 11 میلیون نسخه فروخته است که یک رکورد جدید برای این سری است. همچنین مشخص شد که این بازی روزانه بیش از 2.3 میلیون بازیکن فعال دارد و فروش درون برنامه ای آن به بالاترین سطح در تاریخ این سری رسیده است.

علاوه بر این، Zelnick اعلام کرد که علیرغم افزایش 53 درصدی درآمد خالص به 5.35 میلیارد دلار، Tik-To در سال مالی گذشته 1.12 میلیارد دلار ضرر مالی متحمل شده است که از این میزان تنها 610 میلیون دلار مربوط به سه ماهه چهارم گذشته است. با این حال، Zelnik معتقد است که Tik-To تا سال مالی 2025 بیش از 8 میلیارد دلار درآمد خالص ایجاد خواهد کرد که بیشتر آن به لطف راه اندازی چندین بازی پیشگامانه است که استانداردهای جدیدی را در صنعت بازی ایجاد می کند.

  اعلام زمان دقیق رویداد Capcom Resident Evil Showcase

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید