بازه زمانی احتمالی برای انتشار بازی GTA 6

Take-Two ناشر بازی های GTA در آخرین گزارش مالی خود به تعریف استانداردهای جدید در صنعت بازی در سال مالی پیش رو اشاره کرد.

Take-Two Interactive Inc این شرکت نتایج سه ماهه چهارم و آخرین سال مالی خود را منتشر کرد که نشان از دستیابی به رکورد 5.3 میلیارد دلار در سفارشات جدید داشت. با این حال، به نظر می رسد که ناشر Rockstar Games برنامه های بزرگ تری برای سال مالی 2025 دارد که از اول آوریل 2024 آغاز می شود و تا 31 مارس 2023 ادامه خواهد داشت. که به گفته آنها “استانداردهای جدیدی را در صنعت بازی تعریف می کند”. همچنین هدف دستیابی به بیش از 8 میلیارد دلار درآمدزایی در سال جاری ذکر شده است.

بنابراین ممکن است پروژه اصلی که مسئولان Take-Two به دنبال آن هستند Grand Theft Auto 6 باشد.GTA 6 را می توان به عنوان موردانتظارترین بازی این نسل که توسط Rockstar در حال ساخت است معرفی کرد. Take-Two در ادامه توضیح داد: “در چند سال گذشته، ما کسب و کار خود را برای راه اندازی یک جریان باورنکردنی از پروژه های جدید آماده کرده ایم که معتقدیم شرکت ما را به سطوح بیشتری از موفقیت سوق می دهد.”

پوستر غیر رسمی Grand Theft Auto 6

این شرکت همچنین انتظار دارد روند صعودی خود را در سال مالی 2025 حفظ کند و به بهبود نتایج خود در سال 2026 و پس از آن ادامه دهد. بنابراین تنها بازی منطبق با توضیحات بالا، GTA 6 است که می تواند این دستاوردها را برای شرکت به ارمغان بیاورد. به خصوص اگر حمایت با قدرت و ثبات پس از آن ادامه یابد. موضوعی که قبلاً در بازی‌های این مجموعه دیده شده است.

  Beyond Good and Evil 2 هنوز در مراحل اولیه توسعه است

IGN با استناد به صحبت‌های کارکنان تیک تو خاطرنشان کرد: حجم سفارش‌های جدید در بین درآمد این شرکت در سال گذشته رکورد بسیار خوبی بوده و نسبت به مبلغ 3 میلیارد دلاری سال قبل، جهش قابل توجهی داشته است. بنابراین اگر این شرکت انتظار دارد حتی این رکورد را شکست دهد، احتمالاً باید امسال یک بازی بزرگ جدید راه اندازی کند. به طور خاص، بخش “تعریف استانداردهای جدید در صنعت بازی” بسیار شبیه به آنچه استراوس-زلنیک، مدیرعامل Take-Two در مورد بازی های بعدی Grand Theft Auto گفته بود، می باشد.

تصویر غیر رسمی بازی GTA6

از سوی دیگر، این ادعاها و گمانه زنی ها با شایعات قبلی مبنی بر رونمایی GTA 6 در سال جاری و سپس عرضه آن در سال 2025 مطابقت دارد. جیسون شرایر از بلومبرگ قبلا گزارش داده بود که این بازی برای سال مالی 2024 – سال 2025 توسط Take-Two Interactive در نظر گرفته شده است. . در آن زمان منابع مختلف مدعی شدند که این بازی حداقل دو سال تا انتشار فاصله دارد.

Rockstar هنوز به طور رسمی GTA 6 است معرفی نشده است اما سال گذشته اطلاعات گسترده ای از این بازی در اینترنت فاش شد که حکایت از شخصیت جدید و چندین مکان از محیط احتمالی بازی داشت. Strauss-Zelnick در آن زمان گفت که این افشاگری هیچ تاثیری بر توسعه بازی یا هر چیز دیگری ندارد و برنامه های شرکت طبق برنامه ادامه خواهد داشت.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید