بازیگر Doctor Strange به تام هاردی در Venom 3 خواهد پیوست

سونی پیکچرز اخیرا بازیگر دیگری را برای بازی در این فیلم استخدام کرده است Venom 3 تام هاردی را انتخاب کرده است که سابقه بازی در فیلم‌های ابرقهرمانی را دارد.

سونی پیکچرز در حال ساخت Venom 3 است و اکنون طبق جدیدترین ها اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به این فیلم اضافه شده است. چیویتله اجیوفور، بازیگر نامزد اسکار برای بازی در فیلم 12 سال بردگی، آخرین بازیگری است که پس از قراردادی با سونی پیکچرز در فیلم Venom 3 بازی کرده است. پیش از آن، تام هاردی در نقش ادی براک با نام مستعار ونوم بازخواهد گشت و جونو تمپل، بازیگر سریال تد لاسو نیز به تازگی به جمع بازیگران فیلم Venom 3 اضافه شده است.

چیویتال اجیوفور در نقش کارل موردو در فیلم دکتر استرنج در چند جهان جنون

اطلاعاتی در مورد نقش اجیوفور در Venom 3 در دسترس نیست. کلی مارسل که فیلمنامه دو قسمت اول Venom را نوشته است، کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت سوم Venom را بر عهده دارد. جزئیات بیشتری از Venom 3، از جمله تاریخ انتشار و داستان، در حال حاضر در دسترس نیست. فیلم Venom به کارگردانی روبن فلیشر در سال 2018 وارد سینما شد و توانست بیش از 856 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد.

سپس فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس در سال 2021 اکران شد و این فیلم توانست به فروش بیش از 506.8 میلیون دلار دست یابد. چیویتل اجیوفور علاوه بر دوازده سال بردگی، نقش کارل موردو را در فیلم Doctor Strange و Doctor Strange در Multiverse of Madness ایفا کرده است. او اخیرا در The Pod Generation و The Old Guard 2 بازی کرده است.

  سیستم مبارزه با هک اند اسلش در اطلاعات تازه فاش شده Dragon Age Dreadwolf وجود دارد

از دیگر آثار چیوتل اجیوفور می توان به چهار برادر، آرامش، او از من متنفر، درون مرد، فرزندان مردان، گانگستر آمریکایی، 2012، مریخی، سه گانه 9، Z for Zachariah، The Spomeun Lion King، Maleficent: Mistress of Evil، The Old اشاره کرد. Guard، Locked Down، Infinite و The Man Who Fall to Earth.

دیدگاهتان را بنویسید