تاریخ انتشار اولین قسمت سریال The Expanse: A Telltale Series اعلام شد

Telltale Games اعلام کرده است که طرفداران چه زمانی می توانند از قسمت اول The Expanse: A Telltale Series لذت ببرند.

از جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که قسمت اول بازی The Expanse: A Telltale Series در تاریخ 5 آگوست (27 ژوئیه) برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود.Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC بر روی پلتفرم فروشگاه Epic Games عرضه خواهد شد. Telltale Games تایید کرده است که قسمت های بعدی بازی ماجراجویی روایی هر دو هفته یکبار در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

پیش فروش نسخه های استاندارد و لوکس بازی The Expanse: A Telltale Series از 11 ژوئن آغاز می شود. نسخه لوکس که با برچسب قیمت 44.99 دلار عرضه می شود، شامل 24 ساعت دسترسی زودهنگام برای کاربران پلی استیشن و رایانه های شخصی است. این نسخه دارای یک بسته الحاقی خواهد بود که بعدا منتشر خواهد شد.

The Expanse: A Telltale Series توسط استودیو Telltale، Alcon Studios و Deck Nine Games ساخته شده است، سازندگان Life is Strange: True Colors. بازی قبل از سری The Expanse اتفاق می افتد و گیمرها را تحت کنترل Kamina Drummer قرار می دهد. در حالی که خدمه آرتمیس محیط کمربند را بررسی می کنند و با تهدیدات مختلفی روبرو می شوند، کامینا باید تصمیماتی با پیامدهای متفاوت بگیرد.

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی The Expanse: A Telltale Series در بیست و دومین جشنواره سالانه Tribeca که از 7 تا 18 ژوئن برگزار می شود، نمایش داده می شود.

  1win Зеркало Рабочее Сайта Без Блокировки

دیدگاهتان را بنویسید