تلاش برای زنده ماندن در اولین تیزر فیلم ترسناک Five Nights at Freddy’s

کمپانی Blumhouse Productions اولین تیزر فیلم ترسناک فراطبیعی Five Nights at Freddy’s را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Blumhouse Productions اولین تیزر این اقتباس سینمایی را بلافاصله پس از انتشار اولین پوستر Five Nights at Freddy با طرفداران به اشتراک گذاشت. یونیورسال پیکچرز این فیلم ترسناک فراطبیعی را در تاریخ 5 آبان 1402 (27 اکتبر 2023) اکران خواهد کرد. البته این فیلم در همان روز پس از انتشار در شبکه طاووس تقدیم علاقه مندان خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

پنج شب در ماجراهای فردی یک نگهبان RPG جاش هاچرسون زمانی که در پیتزا فروشی خانوادگی، پیتزای فردی فازبیر، شروع به کار می کند، او را دنبال می کند. در اولین شب کار در این مکان، این نگهبان متوجه می شود که به این راحتی امکان زنده ماندن در شیفت شب وجود نخواهد داشت. زیرا موجودات غول پیکر انیماترونیک بعد از نیمه شب شروع به حرکت می کنند و بقیه را می کشند.

پوستری با شخصیت های فیلم ترسناک Five Nights at Freddy's

متیو لیلارد، بازیگر فیلم اسکوبی دو پایپر روبیوبازیگر بی ثبات، الیزابت لیلبازیگر فیلم شمارش معکوس مری استوارت مسترسونبازیگر فیلم زندانیان بهشت لوکاس گرانتبازیگر فیلم “بیمار”. کت کانر استرلینگبازیگر سریال تیزهوشان (استعداد) و جسیکا بلک مورمینا بازیگر سینما با جاش هاچرسون در فیلم Five Nights at Freddy’s بازی کرد.

اما موضوعکارگردان فیلم باد فیلم پنج شب در فردی را کارگردانی کرد و با کیت کیدبک و اسکات کاتنخالق سری بازی فیلمنامه را نوشته است. این فیلم توسط Blumhouse Productions و Stryker Entertainment تولید و توسط Universal Pictures توزیع شده است. جیسون بلیم و اسکات کاتن آنها به عنوان تهیه کننده در این اقتباس از فیلم ترسناک کار کردند.

  جزئیات گرافیکی چشم نواز در تصاویر جدید نسخه بازسازی شده Resident Evil 4

دیدگاهتان را بنویسید