تولید سریال پنگوئن به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شد

گزارش های جدید اعلام کرده اند که تولید سریال پنگوئن از دنیای دی سی به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شده است.

نزدیک به یک ماه پس از شروع اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، Deadline HC اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید سریال پنگوئن به دلیل این اعتصابات گسترده متوقف خواهد شد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، اختلال ناشی از تظاهرات اتحادیه نویسندگان شرق در ایالت نیویورک که محل فیلمبرداری این پروژه نیز می باشد، باعث شده تا گروه سازنده و برادران وارنر توقف رسمی تولید این سریال را به تمامی اعضا اعلام کنند. از تیم تولید .

چالش‌های اعتصاب‌های اخیر نویسندگان هالیوود نیز باعث شد هفته گذشته فیلم Daredevil: Born Again و Wonder Man به مدت نامحدود متوقف شوند. تحلیلگران تخمین می زنند که این اعتصاب ها که در اعتراض به شرایط کار و دستمزد ناعادلانه و غیرانسانی فیلمنامه نویسان در پروژه های صنعت هالیوود برگزار می شود، زیان مالی بیش از 10 میلیون دلار در روز برای استودیوهای بزرگ این صنعت به همراه دارد.

کالین فارل در نقش پنگوئن در هنر تبلیغاتی جدید برای بتمن

کالین فارل سابق، بازیگر ازوالد کابلپات/پنگوئن، تمرکز بر ظهور و توانمندسازی ازوالد کابلپات در خلاء ایجاد شده پس از قتل کارمین، او فالکون را ایده اصلی این سری پنگوئن معرفی کرد. مت ریوز، تهیه کننده سریال پنگوئن، همچنین از آثار کلاسیکی مانند جمعه خوب طولانی (1980) و صورت زخمی (1983) به عنوان منابع الهام این سریال در به تصویر کشیدن قدرت گرفتن پنگوئن یاد می کند.

Laverne LeFrank تهیه کننده سریال Impulse و Agents of SHIELD به عنوان شورانر و نویسنده این سریال شناخته می شود. دیلن کلارک، مت ریوز، کالین فرل، دانیل پسی، آدام کسان و رافی کرون از دیگر تهیه کنندگان این پروژه هستند. کریگ زوبل که پیش از این اپیزودهای The Leftovers، Westworld، Mare of Easttown و The Hunt را کارگردانی کرده بود، به عنوان کارگردان و تهیه کننده دو قسمت اول سریال پنگوئن در مراحل تولید این پروژه قرار دارد.

  تریلر جدید بازی The Day Before در ژانویه منتشر شد

کریستین میلیوتی، کلنسی براون، رینزی فلیز، مایکل کلی، ددرا اوکانل، شهر آگداشلو، تئو روسی، مایکل زیگن، جیمز مدئو، اسکات کوهنلو کلی، ددرا اوکانل و شهره آغداشلو دیگر بازیگرانی هستند که در سریال پنگوئن حضور دارند. سریال پنگوئن در 8 قسمت تولید می شود که در سال 2024 از شبکه مکس پخش می شود.همچنین صحبت هایی در مورد بازگشت رابرت پتینسون در نقش بروس وین وجود دارد.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید