حضور 55 بازی در رویداد PC Gaming Show 2023

رویداد PC Gaming Show 2023 شاهد حضور بسیاری از بازی های جدید مانند Dune: Awakening و Baldur’s Gate 3 خواهد بود که بسیاری از آنها برای اولین بار به گیمرها معرفی خواهند شد.

اگرچه E3 امسال لغو شده است، اما رویدادهای بازی زیادی در ژوئن 2023 در راه است که گیمرها می توانند منتظر اخبار هیجان انگیز باشند. یکی از این مناسبت ها، نمایش PC Gaming است که در تاریخ 11 ژوئن (21 خرداد) ساعت 23:30 به وقت ایران و توسط Shaun “Den” برگزار می شود.[9]پلات و فرانکی وارد آنجا خواهند بود. در جدیدترین اخبار PC Gamer آمده است که این رویداد شاهد حضور 55 بازی مختلف خواهد بود که 15 بازی برای اولین بار ارائه می شود.

رویداد PC Gaming Show توسط PC Gamer Media برگزار می شود که تمام تلاش خود را برای اجرای این رویداد انجام می دهد. شان پلات روز مستعار[9] او دوباره برای میزبانی PC Gaming Show بازخواهد گشت. از جمله بازی هایی که در این رویداد به نمایش گذاشته می شود، بازی Baldur’s Gate 3 از استودیوی Larian است که در ماه آگوست وارد دسترسی زودهنگام خواهد شد.

Frostpunk 2 از 11Bit Studios و یک بازی جدید از تیم سازنده Klei Entertainment از دیگر بازی‌هایی هستند که تاکنون تایید شده‌اند. بازی Dune: Awakening استودیوی Funcom نیز در نمایشگاه PC Gaming امسال حضور خواهد داشت. Dune Awakening یک بازی نقش آفرینی MMO جهان باز/بقا است که در آن گیمر باید با تهدیدات مختلف محیطی و غیر محیطی در سرزمین های سیاره Arrakis مقابله کند.

تاریخ رویداد PC Gaming Show 2023

نکته جالب در مورد PC Gaming Show امسال این است که از هوش مصنوعی برای ارائه اخبار استفاده خواهد شد. به گفته برگزارکنندگان این رویداد، آنها گفته اند که از نتیجه این کارت کاملا مطمئن هستند. باید دید که آیا این یک برداشت جالب و کمدی از رویداد امسال است یا استفاده واقعی و قابل توجه از فناوری مدرن این روزها.

  فیلترینگ و محدودیت های اینترنت تا دو سال آینده منسوخ می شود

رویداد Summer Game Fest قرار است در 18 ژوئن (8 ژوئن) و رویداد Ubisoft Forward برای 22 ژوئن (12 ژوئن) برگزار شود. علاوه بر این، چهارشنبه هفته آینده، 24 می (3 ژوئن) ساعت 23:30 در تهران باید منتظر نمایش جدیدی از PlayStation Showcase باشیم.

PC Gaming Show 2023 به صورت زنده در یوتیوب، استیم و سایر پلتفرم ها پخش خواهد شد. منتظر جزئیات بیشتر رویداد در هفته های آینده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید