ریبوت نسخه اول مورتال کامبت معرفی شد

طبق شایعات، تریلر ساخته جدید استودیو Netherworld به نام Mortal Kombat 1 امروز رونمایی شد و تاریخ انتشار آن نیز مشخص شد.

چند وقت پیش بود اد بون، سازنده سری Mortal Kombat با انتشار تیزر کوتاهی اعلام کرده است که در آینده شاهد عرضه بازی جدیدی از استودیو Netherworld خواهیم بود. البته شایعاتی مبنی بر نسخه جدید Mortal Kombat وجود داشت اما تیزر منتشر شده مربوط به ریبوت این سری بود. از سوی دیگر، Sneij، فاش کننده بازی های ویدیویی، در توییتی اعلام کرد که بازی جدید استودیو Netherworld امروز معرفی می شود.

در همین حال دقایقی پیش ریبوت نسخه اول مورتال کامبت با عنوان Mortal Kombat 1 اعلام شد.در تریلر منتشر شده از این فیلم شاهد شخصیت های خیالی این نسخه از جمله ساب زیرو، اسکورپیون، شنگ سنگ و کیتانا هستیم. . همچنین اعلام شد که داستان این نسخه کاملا جدید خواهد بود و تاریخ انتشار بازی نیز مشخص شد. Mortal Kombat 1 در 28 سپتامبر اکران خواهد شد.

همچنین با پیش خرید بازی، شخصیت شنگ سنگ را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد و همچنین نسخه بتای بازی را دریافت خواهید کرد. البته پیش خرید بازی هم اکنون در دسترس نیست و علاقه مندان می توانند از فردا بازی Mortal Kombat 1 را پیش خرید کنند. در زیر می توانید تریلر منتشر شده در زومجی را ببینید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

از یوتیوب تماشا کنید

  دلایل لغو Battlefield Mobile توسط موسس استودیوی توسعه دهنده

دیدگاهتان را بنویسید