زندگی شخصی پر دردسر مایلز مورالس در کلیپ انیمیشن مرد عنکبوتی 2

سونی پیکچرز یک کلیپ کوتاه از Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر کرده است که وضعیت آشفته مدرسه مایلز مورالس را نشان می دهد.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، سونی پیکچرز کلیپ جدیدی از فیلم مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse با حضور مایلز مورالس و والدینش منتشر کرده است. این ویدیوی 32 ثانیه ای نشان می دهد که مایلز در تلاش است تا بین وظایف ابرقهرمانی خود و زندگی شخصی خود تعادل ایجاد کند. چون پدر و مادرش متوجه شده اند که او در برخی از کلاس هایش شرکت نکرده است.

دانلود ویدیو آپارات

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

پوستر مرد عنکبوتی 2

شامیک مور به عنوان مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، جیک جانسون همانطور که پیتر بی پارکر، عیسی راعی مثل اسپایدر وومن دانیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی مثل مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مثل یک لکه برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام از جمله صداپیشه هایی که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse بازی می کنند.

  پیش بینی بازار سهام برای فردا 31 می 1402

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون وظیفه هدف گذاری و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام آنها مسئول نوشتن فیلمنامه Spider-Man: Across the Spider-Verse بودند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد، کریستینا استاینبرگ و آلونسو رووالکابا به عنوان تهیه کننده و پیتر رمزی و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی در انیمیشن Spider-Man: Among the Spider World کار کردند. طرفداران برای تماشای این انیمیشن نیازی به صبر طولانی ندارند. زیرا این اثر در 2 ژوئن منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید