سازندگان Days Gone مشتاق هستند تا خلاقیت جدید خود را به نمایش بگذارند

اعضای استودیو Bend، سازندگان بازی Days Gone، از هیجان خود برای نمایش بازی جدید خود به طرفداران می گویند.

استودیو Bend که با آثاری مانند Days Gone و Siphon Filter شناخته می‌شود، امروز سی‌امین سالگرد خود را جشن می‌گیرد. با تشکر از طرفدارانی که در طول سال ها در مورد آنها صحبت کرده اند، اعضای این استودیو می گویند که نمی توانند صبر کنند تا ساخته جدید خود را به طرفداران نشان دهند. با توجه به اینکه رویداد PlayStation Showcase به زودی با محوریت بازی های PS5 برگزار می شود، گمانه زنی هایی در مورد احتمال حضور این بازی در این رویداد وجود دارد.

طبق گزارش ها، استودیو Bend نتوانست دنباله جدیدی را برای سری Days Gone معرفی کند و در حال کار بر روی نسخه جدید بازی های Uncharted و پروژه چند نفره برای استودیو Naughty Dog است که احتمالاً بازی مستقل و چند نفره The Last of Us خواهد بود. . اما پس از ابراز نارضایتی خود از استودیوی پشتیبانی کارمندان سونی، پروژه جدیدی در تیم آغاز شده است که می تواند نقطه عطفی برای استودیو باند باشد.

جف راس، کارگردان بازی Days Gone، ادعا می کند که این بازی حدود یک سال و هفت ماه پس از انتشار، بیش از 8 میلیون نسخه فروخته است. اما به گفته او، تیم مدیریت استودیو با این پروژه به عنوان یک شکست برخورد کردند.

بازی از دست رفته

Days Gone که توسط Bend Studio ساخته شده است، بیش از 9 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته است و داستان آن پس از یک بیماری گسترده و ویرانگر در آمریکای شمالی است. بازی Deacon St. John، کهنه سرباز جنگ افغانستان و عضو سابق باشگاه موتور سواری محلی را دنبال می کند، که در حالی که در تلاش برای زنده ماندن در برابر جهش یافته ها و انسان های درنده است، به دنبال همسر گم شده خود می گردد که گمان می رود مرده باشد.

  نگاهی به دریای ابرها در روستای فیلبند

سال گذشته، این شرکت از لوگوی جدید استودیو رونمایی کرد و تایید کرد که روی یک IP جدید کار می کند. این بازی بر اساس سیستم جهان باز Days Gone ساخته شده است، اما دارای ویژگی های چند نفره است. البته گفته شد که دنیای این بازی کاملا جدید است و در زمان مناسب برای مخاطبان نمایش داده می شود. حالا شاید هفته آینده زمان مناسبی باشد و بالاخره شاهد نمایش این پروژه جدید خواهیم بود.

با انتشار اخبار بیشتری از رویداد PlayStation Showcase با زومجی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید