مبارزه بشریت با هوش مصنوعی برای بقا در اولین تریلر فیلم The Creator

والت دیزنی و استودیو قرن بیستم اولین تریلر فیلم The Creator با بازی جان دیوید واشنگتن را منتشر کردند که در آن شاهد مبارزه انسان ها با هوش مصنوعی هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم The Creator منتشر شد. در اولین تریلر فیلم The Creator که توسط والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم منتشر شده است، شاهد نبرد بشریت با هوش مصنوعی هستیم زیرا به جاشوا، کهنه سربازی که در گذشته همسرش را از دست داده است، ماموریتی برای نابودی خالق داده می شود، اما سپس و بعد از آن. با درک اینکه این خالق شبیه یک کودک است، تصمیم می گیرد در جبهه هوش مصنوعی بجنگد. فیلم The Creator یک فیلم اصیل و علمی تخیلی است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و اولین تریلر این فیلم را در زیر مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، والت دیزنی و استودیو قرن بیستم اولین پوستر رسمی فیلم The Creator را نیز منتشر کردند که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم خالق

گرت ادواردز، کارگردان هیولاها، گودزیلا و روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان، کارگردانی و نویسندگی The Creator را بر عهده دارد، در حالی که کریس ویتز، فیلمنامه نویس Rogue One و About a Boy، در حال نوشتن فیلمنامه It Helped Edwards است. جان دیوید واشنگتن، جما چان، آلیسون جنی، استورگیل سیمپسون، مارک منچاکا و کن واتانابه از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم خالق نقش آفرینی می کنند.

فیلم Creator برای اکران در تاریخ 29 سپتامبر (7 اکتبر) برنامه ریزی شده است.

  یک مزرعه استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال در جزیره قشم کشف شد

دیدگاهتان را بنویسید