نیکلاس کیج به Dead By Deadlight اضافه شد

نیکلاس کیج بازیگر افسانه ای به لیست بازماندگان Dead By Deadlight اضافه می شود.

با اطلاعیه رسمی Behavior Interactive، آخرین شخصیت اضافه شده به چرخه بازمانده Dead By Deadlight، نیکلاس کیج خب این استودیو تیزری از حضور این بازیگر افسانه ای در بازی منتشر کرد که در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

اگرچه تریلر گیم پلی خاصی از حضور کیج در بازی را نشان نمی دهد، اما ظاهر این شخصیت را در بازی نشان می دهد. در این تریلر به امکان اضافه شدن مرحله جدید نیز اشاره شده است. در حال حاضر، تنها چیزی که در مورد نیکلاس کیج در Dead By Deadlight می دانیم این است که ظاهراً او بخشی از بازماندگان خواهد بود. در حین فیلمبرداری برای یک فیلم، توسط The Entity به داخل مه احضار می شود.

دانلود ویدیو آپارات

استودیوی سازنده جزئیات دیگری از حضور این بازیگر در بازی منتشر نکرده است اما انتظار می رود اطلاعات بیشتری از این شخصیت در تاریخ 14 جولای منتشر شود. لازم به ذکر است که علاوه بر Dead by Delight، استودیوی Behavior Interactive در حال کار بر روی یک بازی جدید است. طبق برخی از آگهی های کاری، این یک بازی چند نفره معرفی نشده است که برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود. ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی نیز در دسترس خواهد بود.

  Xperia 5 Mark 4 با باتری بزرگتر و پشتیبانی از شارژ بی سیم معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید