کشتار خونین دشمنان در تریلر گیم پلی جدید Diablo 4

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Diablo 4 منتشر شده است که در آن شاهد کشتار دسته جمعی دشمنان از کلاس های مختلف بازی هستیم.

در حالی که حالت قهرمان Overwatch 2 حذف شده است، خوشبختانه حداقل حالت جذاب PvE (بازیکن در مقابل محیط) Diablo 4 وجود دارد. به تازگی زمان دسترسی بتای سرور اسلم این بازی ویدیویی به پایان رسیده و تیم سازنده خود را برای عرضه جهانی Diablo آماده می کنند. یعنی 4. حالا تریلر جدیدی از گیم پلی این اثر منتشر شده است که در آن هر کلاس از بازی با روش های خشن تعداد زیادی هیولا را نابود می کند.

داستان بازی 50 سال پس از وقایع Reaper of Souls رخ می دهد و لیلیث یکی از سازندگان آن بازگشته است. در نقش The Wanderer، بازیکن با شخصیت های جدید و قدیمی آشنا می شود و قصد کشتن لیلیت را دارد. در بازی پنج کلاس وجود دارد که شامل Necromancer، Sorcerer، Barbarian، Rogue و Druid می شود که هر کدام دارای توانایی ها، غارت و مسیرهای خاص خود هستند.

دانلود ویدیو آپارات

حتی پس از اتمام قسمت داستان، به دلیل سطوح بالاتر جهانی، Paragon Boards، World Bosses، Nightmare Black Holes و Helltide، در Diablo 4 سرگرمی زیادی وجود خواهد داشت. فصل اول بازی باید در اواسط تا اواخر جولای با مراحل جدید و پاس‌های نبرد جدید با تزئینات مختلف آغاز شود.

بازی Diablo 4 در تاریخ 6 ژوئن (16 ژوئن) برای کنسول های پلی استیشن 4. پلی استیشن 5ایکس باکس وان، Xbox Series X | Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. خریداران نسخه Deluxe و Ultimate 4 روز زودتر به این اثر دسترسی خواهند داشت.

  پیش نمایش بازی Atomic Heart - Zoomji

دیدگاهتان را بنویسید