Elle Fanning: Death Stranding 2 توسط دیگران بهترین اثر من تا به امروز است

ال فانینگ که یکی از بازیگران کلیدی بازی Death Stranding 2 کوجیما است، در مصاحبه اخیر خود در مورد هیجان و تجربه متفاوت حضور در این پروژه صحبت کرده است.

Death Stranding 2 هنوز تا حد زیادی در مورد جزئیات داستان و عناصر گیم پلی در هاله ای از ابهام قرار دارد. با توجه به تجربیاتی که از اولین بازی این مجموعه داشتیم، باید منتظر یک بازی بسیار عجیب و البته یک اثر جذاب و دلنشین از نظر ویژگی های بصری و سبک ظاهری باشیم؛ به خصوص که این بازی یک ساخته دیگر است هیدئو کوجیما، یک بازی ساز ژاپنی است که معمولاً طرفداران خود را ناامید نمی کند. در هر صورت ال فانینگ که از ابتدا به عنوان یکی از اولین افراد درگیر در پروژه جدید سازنده سری متال گیر سالید معرفی شد، در جدیدترین اظهاراتش از نقش خود در این بازی صحبت کرد.

ال فانینگ که با آثاری چون سریال بزرگ و فیلم شیطان نئون شناخته می شود، یکی از بازیگران اصلی DS2 است. او اخیراً در مصاحبه ای گفته است که Death Stranding 2 به لطف استفاده از فناوری پیشرفته تر از فناوری به کار رفته در ساخت Death Stranding، بسیار بهتر از بازی قبلی به نظر می رسد. فانینگ که تجربه تیراندازی با تکنیک های موشن کپچر را دارد در مصاحبه ای با جاش هورویتزتجربه حضور در یک بازی ویدیویی را یک چالش جدید توصیف کرد و از همکاری با هیدئو کوجیما تمجید کرد.

تایید ال فانینگ بازیگر سریال The Great در بازی جدید هیدئو کوجیما خالق متال گیر و دث استرندینگ.

فانینگ آشکارا اعتراف می کند که یک گیمر نیست، اما مشتاقانه منتظر است تا بازی را پس از انتشار تجربه کند. او همچنین گفت که کوجیما برای او یک PS3 فرستاده تا او را با بازی‌های ویدیویی آشنا کند، اما احتمالاً اشتباه تایپی بوده است. چرا که نه نسخه اول بازی Death Stranding و نه دنباله آن برای کنسول قدیمی سونی منتشر نشد و عرضه نخواهد شد. بنابراین احتمالاً برای او یک PS5 فرستاده شده است.

  تنها کارت گرافیک هیبریدی اینتل Larrabee به قیمت 5000 دلار فروخته شد!

فانینگ احساس می کرد که هیجان و هیاهوی ایجاد شده توسط این بازی برای او تجربه جدیدی است و گفت که از حجم بالای نظرات و گمانه زنی ها پیرامون این بازی شگفت زده شده است.

ال فانینگ در ادامه مصاحبه خود می گوید که دوستانش فکر می کنند Death Stranding 2 بهترین پروژه ای است که او تا به حال روی آن کار کرده است. «در این مسابقه صحنه های احساسی زیادی وجود دارد. هیدئو کوجیما همیشه آنجاست [در پشت صحنه] او حاضر است و مثلاً ناگهان از شما می خواهد که حالا گریه کنید! همانطور که تعجب کردم، باید در حال حاضر حال و هوای کارگردانی داشته باشم. این در حالی است که لباس و تجهیزات ویژه همراه ماست.»

پوستر Death Stranding 2 با ال فانینگ

بازی Death Stranding در تاریخ 17 نوامبر 2018 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و کمی بعد شاهد انتشار این اثر بر روی رایانه شخصی بودیم. این بازی به دلیل ساختار متفاوتی که نسبت به دیگر آثار منتشر شده داشت، بازخوردهای متفاوتی را از سوی علاقه مندان به بازی های ویدیویی دریافت کرد. باید دید پروژه های بعدی هیدئو کوجیما چقدر به Death Stranding مرتبط خواهد بود یا خیر.

بازی Death Stranding 2 محصول کوجیما توسط Sony Interactive Entertainment برای پلی استیشن 5 در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید