از حجم فروش سری بازی های متال گیر 59.8 میلیون نسخه پیشی گرفته است

کونامی اعلام کرده است که فروش سری بازی های متال گیر از مرز 59.8 میلیون نسخه عبور کرده است.

مدت زیادی از عرضه نسخه جدید بازی های پرطرفدار Metal Gear می گذرد، اما این سری آنقدر در بین گیمرها محبوب است که همچنان به قوت خود ادامه می دهد. اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که کونامی از عملکرد قوی سری متال گیر در زمینه فروش در سه ماهه اخیر خبر داده است.

همانطور که توسط کونامی اعلام شد، سری بازی های متال گیر تا تاریخ 11 آوریل 1402 (31 مارس 2023) در مجموع 59.8 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. این مجموع فروش شامل همه نسخه‌های اصلی و نسخه‌های تکی این مجموعه است. مجموع فروش بازی های متال گیر تا پایان سال گذشته به 59.5 میلیون نسخه رسید. در نتیجه تعداد قابل توجهی از بازی های این سری از آن زمان به فروش رسیده است.

جالب اینجاست که شایعاتی مبنی بر احیای سری متال گیر به گوش می رسد که طرفداران مدت ها منتظر آن بودند. در گذشته شایعات زیادی در مورد ساخت نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 توسط شرکت Virtuos منتشر شده بود که ظاهراً در تاریخ 3 ژوئن (24 می) در رویداد PlayStation Showcase ارائه خواهد شد. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که بازی Metal Gear Solid 3 Remake برای عرضه در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده است.

  آموزش جلوگیری از حملات brute force به سرورهای مجازی

دیدگاهتان را بنویسید