اعلام تاریخ انتشار Lords of the Fallen همراه با تریلر گیم پلی

Hexworks با انتشار تریلر جدیدی از گیم پلی بازی، تاریخ انتشار Lords of the Fallen را فاش کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که Lords of the Fallen از استودیوی Hexworks در تاریخ ۲۱ اکتبر (۱۳ مهر) برای کاربران Xbox Series X در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، PlayStation 5 و PC گنجانده شده است. تریلر جدیدی از گیم پلی بازی نیز منتشر شده است که مکان ها، دشمنان و توانایی های مختلف را به نمایش می گذارد.

دانلود ویدیو آپارات

Lords of the Fallen، دنباله بازی Deck13’s Souls، دو نسخه استاندارد و دلوکس خواهد داشت. نسخه استاندارد با قیمت 69.99 دلار عرضه می شود و با پیش خرید آن می توانید صاحب Shader Pack شوید که رنگ های برنزی، نقره ای و طلایی را برای رنگ آمیزی مجدد کل زره ارائه می کند. همچنین بازیکنان با پیش خرید این نسخه سه آیتم XP، پنج آیتم MP و پنج آیتم HP دریافت خواهند کرد.

The Lords of the Fallen Deluxe Edition با قیمت 79.99 دلار در دسترس خواهد بود و شامل بازی پایه، کلاس شروع Dark Crusader، شامل مجموعه ای از زره ها و سلاح ها، یک کتاب هنری دیجیتال 100 صفحه ای، یک موسیقی متن دیجیتال و مدل های سه بعدی از همه شخصیت ها می شود. و دشمنان . بدیهی است که برخی از این آیتم ها دیر در Lords of the Fallen در دسترس بازیکنان قرار می گیرد، اما با خرید نسخه Deluxe می توان آنها را قبل از دیگران در دسترس قرار داد.

پاداش پیش‌سفارش Lords of the Fallen و نسخه لوکس

  سریال Craig Mazen: The Last Of Us خیلی طولانی نخواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید