بازیگران بیشتری از فیلم‌های Deadpool برای Deadpool 3 بازمی‌گردند

برایانا هیلدبراند، بازیگر Negasonic Teenage Warhead و کوتسونا شیوری، بازیگر نقش یوکیو در فیلم‌های Deadpool، برای ایفای مجدد نقش‌های خود در Deadpool 3 بازخواهند گشت.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگران بیشتری از فیلم‌های Deadpool برای Deadpool 3 بازخواهند گشت. Deadline گزارش داد که در Deadpool 3 Brianna Hildebrand از Negasonic Teenage Warhead و Kotsuna Shiori از Yukio حضور خواهند داشت. هیلدبراند قبلاً در دو قسمت اول Deadpool و Shiori در Deadpool 2 ظاهر شده بود. پیش از این بازگشت مورنا باکارین در نقش ونسا کارلایل، استفان کاپیچیچ در نقش کولوسوس، راب دیلینی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی) و لزلی اوگامز در نقش کور بودند. آل در ددپول 3.

یک فیلم ددپول

همچنین رایان رینولدز بازیگر ددپول و هیو جکمن بازیگر ولورین در قسمت سوم فیلم ددپول حضور خواهند داشت. علاوه بر این، اما کورین در نقش مرکزی شخصیت شرور و متیو مک فادین در نقشی نامشخص از جمله بازیگران جدیدی هستند که قرار است در Deadpool 3 بازی کنند. شان لویکارگردان فیلم Free Guy و The Adam Project کارگردانی Deadpool 3 را بر عهده دارد، البته نام فیلم هنوز مشخص نیست و گفته می شود احتمالا نام ولورین در نام فیلم ذکر خواهد شد.

رت ریس و پل ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو فیلم اول ددپول را نوشته بودند، وظیفه نوشتن بازنویسی فیلمنامه Deadpool 3 را بر عهده گرفتند که زیب ولز در نوشتن آن به ریس و ورنیک کمک کرد. پیش نویس اولیه فیلمنامه قبلا توسط وندی مولینو و لیزی مولینو-لافلین این اثر توسط خواهران مولینوکس نوشته شده است که بیشتر به خاطر نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob’s Burgers شهرت دارند.

  تایید مدل ارزان‌تر کنسول دستی ASUS ROG Ally با APU ضعیف‌تر

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 نوامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید