تیم سونی از استودیو Kojima Productions بازدید کرد

در آستانه نمایشگاه پلی استیشن، اعضای سونی از استودیو Kojima Productions بازدید کردند تا شایعات حضور Death Stranding 2 در این رویداد را تقویت کنند.

تعداد زیادی از کارمندان سونی از استودیو Kojima Productions واقع در منطقه تاریخی Roppongi توکیو، ژاپن دیدن کردند. همچنین یک عکس دوستانه از اعضای XDEV، تیم بازاریابی Sony Interactive Entertainment و دیگر کارمندان شرکت ژاپنی در مقابل مجسمه غول پیکر Ludence وجود دارد.

این سفر آنقدر برایشان طولانی است که نمی توان آن را صرفا یک دیدار ساده و دوستانه دانست. بنابراین ممکن است دلیل دیگری برای این سفر وجود داشته باشد. با نزدیک‌تر شدن به نمایشگاه PlayStation Showcase که بازی‌های بزرگ و کوچک را در خود جای داده است، ممکن است درباره دلیل این بازدید بیشتر بدانیم. شاید قوی ترین حدس، حضور Death Stranding 2 در این رویداد باشد.

بازدید اعضای شرکت سونی از استودیو کوجیما پروداکشنز

بازدید اعضای شرکت سونی از استودیو Kojima Productions 2

به نظر شما اهداف پشت این بازدید چه بود و چرا اعضای شرکت سونی از استودیوی هیدئو کوجیما بازدید کردند؟ آیا در نمایشگاه پلی استیشن شاهد بازی جدیدی از این توسعه دهنده افسانه ای خواهیم بود یا تریلر گیم پلی بازی Death Stranding 2 را خواهیم دید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  الکترونیک آرتز تمایلی به ساخت قسمت سوم از سری بازی های آلیس ندارد

دیدگاهتان را بنویسید