حضور بازیگر سریال “شوالیه ماه” در فیلم “گلادیاتور 2” تا تعویض یکی از بازیگران اصلی

پارامونت اخیراً بازیگران بیشتری را برای بازی در این فیلم اضافه کرده است فیلم گلادیاتور ۲ به کارگردانی ریدلی اسکات استخدام شد و یکی از بازیگران اصلی جایگزین شد.

بالاخره فیلم Gladiator 2 در حال ساخت است و هم اکنون با توجه به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگران بیشتری به Gladiator 2 اضافه شده اند. می کالاماوی بازیگر سریال Moon Knight و Ramy، Peter Mensah بازیگر فیلم Avatar و Matt Lucas بازیگر فیلم Bridesmaids جدیدترین بازیگرانی هستند که اضافه شده اند. به دنباله گلادیاتور. درک ژاکوبی، بازیگر نقش سناتور گراکوس در فیلم گلادیاتور، نیز برای ایفای مجدد نقش خود در ادامه فیلم بازمی گردد.

همچنین فرد هچینگر که در سه گانه فیلم خیابان ترس، فصل اول سریال نیلوفر سفید و کرایون شکارچی بازی کرد، بازیگر جدیدی است که به جمع بازیگران گلادیاتور 2 اضافه شده است و در واقع جایگزین بری کیوگان شده است. که به دلیل درگیری این فیلم با برنامه هایش مجبور به ترک آن شد. هچینگر اکنون نقش امپراطور بد و منفی گتا را در دنباله گلادیاتور بازی خواهد کرد. همچنین Mei Kalamaui نقش اول زن فیلم Gladiator 2 را بر عهده خواهد داشت.

فرد هچینگر در سریال White Lotus با نینتندو سوییچ بازی می کند

قبل از این حضور پاول ماسکل کانی نیلسن در نقش لوسیوس، دنزل واشنگتن، جوزف کوئین، پدرو پاسکال و جایمن هانسو در نقش لوسیوس در گلادیاتور 2 انتخاب شدند. گفته می شود که گلادیاتور ۲ داستان لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کونی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی خواکین فینیکس را دنبال می کند. در پایان گلادیاتور، لوسیوس چنان تحت تأثیر ماکسیموس راسل کرو قرار گرفت که او و مادرش را نجات داد.

  شایعه: فیلم مردان ایکس هنوز خیلی فاصله دارد

ریدلی اسکات برای کارگردانی Gladiator 2 بازخواهد گشت و وظیفه نگارش فیلمنامه Gladiator 2 بر عهده دیوید اسکارپا است که پیش از این با اسکات در فیلم های All the Money in the World و Napoleon همکاری داشته است. گلادیاتور در سال 2000 اکران شد و بیش از 460 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. گلادیاتور همچنین نامزد 11 جایزه اسکار شد و 5 جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد را برای راسل کرو برد.

Gladiator 2 در 22 نوامبر 2024 اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید