شایعه: BioShock 4 در بلاتکلیفی است

یکی از افشاگران در توییتر ادعا می کند که BioShock 4 در حال توسعه است و چندین بار راه اندازی مجدد شده است.

در توییتر، یک ناشر افشاگری بزرگی در مورد وضعیت BioShock 4 منتشر کرد. طبق ادعای او، این بازی در حال توسعه و تا کنون مراحل ساخت آن کاملاً در بن بست است. 4 بار ریبوت شده است. این استودیو دارای کارکنان بی تجربه است و مدیریت ضعیف باعث از بین رفتن پروژه شده است.

10 سال از عرضه آخرین بازی از سری BioShock به نام BioShock Infinite می گذرد. این بازی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و نمرات بالایی دریافت کرد. اما از آن زمان تاکنون این سریال در هاله ای از ابهام قرار دارد. باور بر این بود که BioShock 4 در پشت صحنه در حال توسعه است. اما این آخرین افشاگری می تواند به این معنی باشد که وضعیت به اندازه کافی وخیم است که ما تا سال های آینده شاهد بازی نخواهیم بود.

کاربر Oops Leaks پروژه Bioshock را در توییتر توضیح داد 4 که با نام BioShock Isolation نیز شناخته می شود، برای چهارمین بار در تابستان 2022 راه اندازی مجدد شد. ظاهراً تنظیمات زیادی در تیم ساخت و ساز انجام شد که منجر به کار کارکنان بی تجربه روی پروژه شد و همچنین مدیریت آن بسیار ضعیف بود. او در توییتی نوشت: «تیم روایت با بزرگترین چالش‌ها مواجه است. چون در این سال ها نتوانستند داستانی در خور یک سریال معروف بنویسند. این یک عامل کلیدی در راه اندازی مجدد است.”

والپیپر سری Bioshock با شخصیت های اصلی نسخه Infinite

البته، در آخرین گزارش مالی Tic-Toe Interactive که تاریخ انتشار احتمالی GTA 6 را فاش کرد، بیان شد که BioShock 4 همچنان در سال مالی 2025، از آوریل 2025 تا مارس 2026، در نظر گرفته شده است. اما در نهایت، وجود دارد. هنوز هیچ خبر قطعی و مهمی از بازی منتشر نشده است و تنها شاهد از دست دادن کارمندان و شایعه راه اندازی مجدد پروژه، مشکلات توسعه و کمبود بازی های واقعی و ملموس هستیم.

  ساخت یک تیراندازی جدید از شرکت یوبی سافت

می‌توانیم امیدوار باشیم که در سال جاری یا سال 2024 شاهد عرضه بازی باشیم. تا آن زمان، باید منتظر جودا، شوتر اول شخص جدید باشیم. کن لوین بودن که سابقه کار روی BioShock و BioShock Infinite را دارد. این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید