فروش جهانی مجموعه فیلم های جان ویک از مرز یک میلیارد دلار گذشت

فروش فیلم های جان ویک با بازی کیانو ریوز به لطف فروش درخشان جان ویک: فصل 4 رسما از مرز یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرد.

مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونمجموعه فیلم های جان ویک به کلوپ یک میلیارد مجموعه فیلم پیوست. طبق آمار منتشر شده، فروش هر چهار فیلم جان ویک رسما از مرز یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرده است. فیلم های جان ویک بیش از 1.011 میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته اند. بخش عمده ای از این موفقیت را باید به جان ویک: فصل 4 با فروش جهانی بیش از 425.8 میلیون دلار نسبت داد که در حال حاضر پرفروش ترین فیلم در مجموعه جان ویک است.

همچنین John Wick the Movie با فروش 86 میلیون دلار در سال 2014، John Wick the Movie: Chapter 2 با فروش 174.3 میلیون دلار در سال 2017، و John Wick the Movie: Chapter 3 – Parabellum با فروش 328.3 میلیون دلار در سال 2019، فروش باقی مانده از این مجموعه فیلم اکشن به یک میلیارد رسید. با این حال، John Wick: Chapter 4 هنوز در باکس آفیس ژاپن اکران نشده است و پاییز امسال در ژاپن اکران خواهد شد، اما این اکشن همچنان در بسیاری از باکس آفیس های جهان در حال چرخش است.

جان ویک سگش را در آغوش می گیرد فیلم جان ویک

ریوز کیانو مثل جان ویک ایان مک شین، لارنس فیشبرن، مارکو زارور، لنس ردیک، رینا ساویاما، دونی ین، هیروکی سانادا، بیل اسکاسگارد، شامیر اندرسون و اسکات ادکینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم John Wick: Chapter 4 حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند. مانند سه قسمت اول جان ویک، چاد استاهلسکی او برای کارگردانی جان ویک 4 نیز بازگشت شی هیتن و مایکل فینچ آنها وظیفه نگارش فیلمنامه قسمت جدید این فیلم اکشن را بر عهده دارند.

  مشخصات Google Pixel 7a قبل از معرفی رسمی فاش شد

همچنین فیلم بالرین با بازی آنا دی آرماس که در واقع اسپین آف مجموعه فیلم های جان ویک است در تاریخ 7 ژوئن 2024 (17 ژوئن 1403) اکران خواهد شد. کانتیننتال، پیش درآمد مجموعه فیلم های جان ویک، سپتامبر امسال نیز از شبکه طاووس پخش خواهد شد. همچنین احتمال فیلم جان ویک 5 همچنان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید