مدیرعامل Tik-To به عرضه مدل های میان نسلی پلی استیشن و ایکس باکس اشاره کرد.

مدیر عامل Tik-To Interactive به احتمال عرضه کنسول های میان نسلی پلی استیشن و ایکس باکس در نسل نهم می پردازد.

بیش از دو سال از پایان عرضه کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس می گذرد، اما به نظر می رسد نسل جدیدی از کنسول های خانگی به تازگی آغاز شده است. اکنون، بسیاری از گیمرها می‌خواهند درباره عرضه احتمالی سخت‌افزار قدرتمندتر نسل میانی سونی و مایکروسافت اطلاعات بیشتری کسب کنند. این دو شرکت در نسل هشتم دو مدل میان نسلی پلی استیشن 4 پرو و ​​ایکس باکس وان ایکس را روانه بازار کردند و این احتمال وجود دارد که در نسل نهم نیز شاهد عرضه مدل های بهبود یافته باشیم.

اشتراوس زلنیکاخیراً مدیرعامل Tik-Too در مصاحبه ای با رسانه ها در GamesIndustry درباره احتمال عرضه پلی استیشن 5 پرو و ​​ارتقای کلی سخت افزار نسل میانی این کنسول گفت: «احتمالاً این کار انجام خواهد شد. ارتقای نسل میانی این کنسول تاثیر زیادی بر تجارت تیک تو نخواهد داشت، با این وجود که ارائه شده است.

در حالی که پاسخ زلنیک کوتاه بود، به نظر می رسد با آنچه گزارش های اخیر ادعا کرده اند مطابقت دارد. بر اساس این گزارش ها، ظاهرا سونی در حال حاضر روی توسعه پلی استیشن 5 پرو کار می کند و قصد دارد آن را تا پایان سال 2024 عرضه کند. علاوه بر این، گزارش ها ادعا می کنند که برخی از توسعه دهندگان کیت های توسعه بازی را برای سخت افزار میان نسلی قدرتمندتر دریافت خواهند کرد. آینده. تاکنون، گزارش‌ها اشاره‌ای به برنامه‌های مایکروسافت برای کنسول میان‌جنسی نکرده‌اند، اما دیدن یک کنسول قوی‌تر ایکس‌باکس در اواسط نسل نهم چندان تعجب‌آور نخواهد بود.

  Galaxy Book 3 Ultra معرفی شد; بالاترین رده لپ تاپ های سامسونگ از راه رسید

نظر شما در مورد آخرین اخبار صنعت بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید