نسخه آزمایشی Outlast برای PC Early Access

Red Barrels با تریلر جدیدی از انتشار نسخه Early Access بازی The Outlast Trials برای رایانه های شخصی خبر داد.

طرفداران سری ترسناک Outlast می توانند آخرین قسمت از این مجموعه، The Outlast Trials را هم اکنون روی رایانه شخصی تجربه کنند. این نسخه برای دسترسی زودهنگام منتشر شد و کاربران فروشگاه های استیم و اپیک گیمز می توانند با قیمت 30 دلار به آن دسترسی داشته باشند. به همین مناسبت استودیو Red Barrels تریلر جدیدی از این بازی را با عموم به اشتراک گذاشت.

داستان و اتفاقات بازی The Outlast Trials در دوران جنگ سرد رخ می دهد و به عنوان پیش درآمدی برای نسخه های قبلی روایت می شود. بازیکنان نقش انسان‌هایی را بر عهده می‌گیرند که توسط شرکت Murkoff ربوده شده و تحت آزمایش‌های غیرانسانی قرار می‌گیرند. بازیکنان باید در حین جستجوی سرنخ‌هایی برای فرار از شرکت Murkoff، آزمایش‌های مشخص شده را انجام دهند.

برخلاف دو نسخه قبلی سری Outlast، The Outlast Trials به بازیکنان این امکان را می دهد تا با حداکثر سه بازیکن دیگر یک تیم تشکیل دهند و داستان بازی را در بازی مشترک تجربه کنند. به گفته سازندگان، اگرچه مراحل و اهداف هر کدام حول محور تجربه همکاری طراحی شده‌اند، بازیکنان می‌توانند کمپین The Outlast Trials را از ابتدا تا انتها به‌صورت تک‌نفره کامل کنند.

نسخه دسترسی زودهنگام Outlast Trials شامل مکانیسم‌های سفارشی‌سازی شخصیت و سلول و یک سیستم کامل پیشرفت کاراکتر است. در طول دسترسی زودهنگام، محتوای بیشتری به بازی اضافه خواهد شد، اما هسته از قبل در دسترس بازیکنان است.

دانلود ویدیو آپارات

  استفن یون در نقشی کلیدی به بازیگران سریال Thunderbolts مارول می‌پیوندد

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی The Outlast Trials چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید